Elektrotechnik špecialista automotive

Hella Innenleuchten - Systeme Bratislava, s.r.o.

Miesto práce
Tehelňa 8, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výborná príležitosť pre absolventa, kt. má záujem o prácu v oblasti elektrotechniky a chce sa rozvíjať a vzdelávať v modernej a perspektívnej spoločnosti. Stačí ak máte § 21 Vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z. , § 22 môžete získať u nás.
Pracovná náplň obnáša :
- práca so SW údržby,
- bezporuchový a bezpečný chod strojov a výrobných zariadení z pohľadu elektro-, aj mechanických častí,
- vykonávanie preventívnej údržby zariadení a opravy strojov vo viaczmennej prevádzke,
- poskytovanie podpory pri zlepšovaní riešení elektrotechnických a nástrojových porúch,
- výmenu častí a súčastí výrobných liniek.

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- mesačné prémie až do výšky 30%
- 13. plat
- príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie
- príspevky na cestovné, k voľnočasovým športovým aktivitám
- vzdelávací systém
- príspevky pri pracovných aj životných jubileách
- iné finančné a nefinančné benefity

Informácie o výberovom konaní

Práca vo viaczmennej prevádzke

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojárske

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v údržbe elektrických a mechanických zariadení
- výborné technické znalosti a myslenie
- užívateľská znalosť PC
- schopnosť prispôsobiť sa tímovej práci
- znalosť AJ/NJ výhodou
- § 21 vyhl. MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z. na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a bezpečnosti technických zariadení

Určujeme tempo. S nadšením. Spolu.
Spoločnosť HELLA, ktorá je jedným zo 40 najväčších dodávateľov pre automobilový priemysel, formuje toto odvetvie už od roku 1899 vďaka inovatívnym systémom osvetlenia a elektroniky pre vozidlá. Okrem toho je jedným z najdôležitejších partnerov pre trh s náhradnými dielmi a nezávislé autoservisy. Čo nás motivuje: Snaha o spoluvytváranie mobility budúcnosti a podporovanie hlavných trhových trendov, ako sú autonómne vozidlá, efektívnosť, elektrifikácia, prepojenosť, digitalizácia a individualizácia. Na dosahovaní našich cieľov každý deň na celom svete pracuje vyše 40 000 zanietených, kvalifikovaných a inovatívne zmýšľajúcich zamestnancov.

Hella Innenleuchten – Systeme Bratislava, s.r.o. pôsobí na Slovensku od roku 2002 v oblasti výroby interiérových svetiel pre automobilový priemysel. Vznikla ako dcérska spoločnosť nemeckej spoločnosti Hella Innenleuchten – Systeme GmbH so sídlom vo Wembachu. Produkty ako strešné konzoly, jednoúčelové svetlá, interiérové svetlá, ambient osvetlenie sú dodávané do celého sveta zákazníkom, medzi ktorých patria napríklad: VW, Audi, BMW, Toyota, Ford, Opel, Porsche, Bentley a Daimler. Sídlime v priemyselnom CTParku v Devínskej Novej Vsi.

V našej spoločnosti sa uplatnia rôzni špecialisti v oblastiach Logistiky, Výroby, Technického servisu, Kvality, Projektového manažmentu atď. Uplatnenie u nás nájdu aj šikovní absolventi najmä technických odborov, ale aj skúsení profesionáli. V priebehu celého roka prijímame tiež montážnych pracovníkov do výroby.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3164228  Dátum zverejnenia: 18.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: pri osobnom pohovore