Controller / Plánovač výroby

Hella Innenleuchten - Systeme Bratislava, s.r.o.

Miesto práce
Tehelňa 8, 841 07 Bratislava
Termín nástupu
ihneď resp. dohodou asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou Vašej práce bude :
- kumulácia chief inventory controller a plánovania výroby,
- podieľanie sa na tvorbe plánu výšky skladových zásob, stanovenie cieľov skladových zásob, optimalizácia výšky skladových zásob, reporting
- APO (prognózovanie – dlhodobé výhľady), správa dát pre APO
- sledovanie blokovaných dielov (“obsolete”) a ich eliminácia, spolupráca pri výbehoch projektov
- riadenie/kontrola zásoby “all time demand”, nízkoobrátkových dielov
- kontrola nastavenia bezpečnostných zásob na komponentoch a produktoch
- kontrola nastavenia dávok (MOQ)
- kooperácia a komunikácia s oddelením logistiky, projektoveho riadenia a sériového nákupu
- kooperácia a komunikácia s CIC odborníkmi v koncerne,
- vystavovanie denných, týždenných plánov na úseku výroby,
- riadenie predvýroby (z dôvodu odstávky, opravy nástrojov, relokácie…)
- participácia pri zavádzaní nových projektov do výroby

Možnosť práce pre medzinárodnú spoločnosť, kde nájdete:
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti v automotive
- mesačné prémie
- 13. plat
- príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie
- príspevky na cestovné,
- príspevky k voľnočasovým športovým aktivitám
- vzdelávací systém
- príspevky pri pracovných aj životných jubileách
- iné finančné a nefinančné benefity

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite svoj životopis a motivačný list v slovenskom a v anglickom jazyku
Kontaktovať budeme,len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky.
V žiadosti o prijatie do pracovného pomeru je potrebné vyjadriť svoj súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzač uchádza.
Súhlas sa poskytuje na dobu trvania výberového konania.
Súhlas môže byť kedykoľvek písomne alebo elektronicky odvolaný. Následne bude uchádzač vyradený z databázy a jeho osobné materiály budú zlikvidované.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2017 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - expert
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Vhodný kandidát/kandidátka spĺňa nasledovné požiadavky:
- znalosti v oblasti operatívneho materialového toku, znalosť pocesov v automotive
- zručnosti v oblasti ERP systemov, analytická práca (excel na vyššej pokročilej úrovni, XPPS / Brain - Systém výhodou)
- skúsenosti v oblasti dispozícií (materiálové plánovanie – nákup/predaj)
- aktívny vodič s oprávnením sk. B
- komunikačné schopnosti
- samostatné myslenie a rozhodovanie
- schopnosť prispôsobiť sa tímovej práci

V rebríčku Trend Firma Roka 2016 sme získali 4.miesto za mimoriadne podnikateľské výsledky.

HELLA je globálna nezávislá rodinná spoločnosť, ktorá zamestnáva takmer 343 000 zamestnancov v 118 pobočkách v 39 krajinách sveta. Koncern Hella vyvíja a vyrába svetelné a elektronické komponenty a systémy pre automobilový priemysel. Okrem toho koncern disponuje jednou z najväčších obchodných sietí s automobilovými dielmi, príslušenstvom, diagnostikou a servisnými službami v Európe. S obratom približne 6.35 miliárd euro v obchodnom roku 2015/2016 patrí koncern Hella medzi 40 najvýznamnejších dodávateľov automobilových dielov vo svete.

Hella Innenluechten-Systeme Bratislava, s.r.o. vznikla v roku 2002 a vyrába a dodáva stropné konzoly, jednoúčelové a interiérové svetlá a ambient osvetlenie do celého sveta zákazníkom, medzi ktorých patria VW, Porche, Bentley, Daimler, Audi, BMW, Toyota, Ford and Opel. Sídli v priemyselnom parku CT v Devínskej Novej Vsi.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Tehelňa 8
841 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Katarína Reitlová
Tel.: 02/69204110
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 3157176   Dátum zverejnenia: 11.8.2017