Špecialista kvality pre zákazníka

Hella Innenleuchten - Systeme Bratislava, s.r.o.

Miesto práce
Tehelňa 8, 841 07 Bratislava
Termín nástupu
ihneď, asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vo Vašej zodpovednosti bude riadenie:

- zodpovednost za koordinaciu a vypracovanie 8D reportov pre zakaznika
-definovat specificke poziadavky zakaznika
-sledovanie zakaznickych zmien
-implementacia napravnych opatrani vo vyrobnom procese
-priprava a vypracovanie pozadovanych dokumentov ako su 8D reporty, akcne plany
-monitorovanie ucinnosti zavedenych napravnych opatreni
-podpora zakaznika pocas auditov v zavode
-aplikacia a pouzivanie nastrojov kvality ako je PFMEA, FMEA, Control plan, štatistické metódy
-vykonavanie prace podla prikazu nadriadeneho
-zodpovedny za zakaznicku spokojnost
-vykonavanie internych a externych auditov podla VDA 6.3 alebo ISO/TS 16949

Možnosť práce pre medzinárodnú spoločnosť, kde nájdete:

-perspektívne zamestnanie a stabilitu
-motivujúce platové ohodnotenie
-13.plat
-príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie
-pohyblivú pracovnú dobu
-školenia, jazykové kurzy
-mladý kolektív
-možnosť cestovať

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite svoj životopis a motivačný list v slovenskom a nemeckom jazyku.

Kontaktovať budeme,len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky.

V žiadosti o prijatie do pracovného pomeru je potrebné vyjadriť svoj súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzač uchádza. Súhlas sa poskytuje na dobu 1 rok. Súhlas može byť kedykoľvek písomne alebo elektronicky odvolaný. Následne bude uchádzač vyradený z databázy a jeho osobné materiály sa zlikvidujú.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

min. 1 rok

Vhodný kandidát/kandidátka spĺňa nasledovné požiadavky:

- minimálne vysokoškolské vzdelanie I. stupňa
- minimálne 1 rok praxe na danej pozícii, prax v prostredí automotive výhodou
- aktívna znalosť nemeckého jazyka slovom aj písmom je podmienkou
- aktívna znalosť ďaľšieho svetového jazyka veľkou výhodou
- pokročilá úroveň MS Office - Word, Excel
- znalosť zákazníckych internetových portálov veľkou výhodou
- znalosti noriem ISO/TS16949 a VDA 6.3
- znalosť FMEA, 8D-Report, 5Why, PPAP,
- čítanie technických výkresov
- komunikačné a vyjednávacie schopnosti
- schopnosť prispôsobiť sa tímovej práci

Firma pôsobiaca v automobilovom priemysle ako jeden z najväčších dodávateľov svetelnej techniky.
JIT dodávateľ pre VW SK,DE,dodávateľ pre GM-Opel, Ford, BMW, Audi, Toyota , Daimler, Porsche a iných.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Tehelňa 8
841 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Katarína Reitlová
Tel.: 02/69204110
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2819331   Dátum zverejnenia: 21.11.2016