Logo HelioZOOM s.r.o.

Projektant

HelioZOOM s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
jún
Od 2 000 EUR/mesiacMzdové ohodnotenie bude predmetom osobného stretnutia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Našli ste sa v projektovaní, idete vždy do detailov a chcete byť súčasťou tímu? S nami máte jedinečnú príležitosť rozvíjať svoje zručnosti a podieľať sa tak na zaujímavých projektoch. Hľadáme projektanta pre fotovoltické elektrárne.

Niektoré z úloh, ktoré na Vás čakajú:

  • po prevzatí prvotného návrhu od elektrotechnika navrhnúť vhodné technické riešenie a spracovať kompletnú projektovú dokumentáciu – časť elektro pre povolenie a realizáciu vo vysokej kvalite a dôslednosti
  • komunikovať so zákazníkmi, subdodávateľmi a tímom počas zhotovovania projektovej dokumentácie
  • spracovanie podkladov pre stavebný úrad
  • účasť na poradách

  • sme mladý dynamický tím
  • perspektíva dlhodobej spolupráce
  • práca s kvalitnou a najmodernejšou technológiou na trhu
  • samostatná a dynamická práca v perspektívnej oblasti obnoviteľných zdrojov
  • príjemné moderné pracovné prostredie

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme nového kolegu pre kreslenie a projektovanie.
Veríme, že ste ním práve Vy. A preto neváhajte a zvoľte možnosť "Poslať spoločnosti životopis".

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o pracovnú pozíciu v našej spoločnosti. Všetky Vaše osobné materiály budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

projektant

  • mladý dynamický človek
  • praktické myslenie, dôslednosť, samostatnosť
  • nutná znalosť súčasných noriem a legislatívy
  • praktické skúsenosti s fotovoltikou – výhodou
  • práca projektanta je to, čo ťa baví

Ponúkame zariadenia technologických lídrov na trhu s fotovoltikou za skvelú cenu.
Sme mladá dynamicky sa rozvíjajúca firma v oblasti slnečnej energie. Našim zákazníkom pomáhame výrazne znížiť výdavky na energie. Sme schopní zabezpečiť inštaláciu fotovoltiky (solárne energie) na kľúč.

Kontakt

ID: 4834692  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac