Marketingový špecialista

KANSAI HELIOS Slovakia s.r.o.

HELIOS SLOVAKIA, s.r.o., Rosinská 15A, 010 07 Žilina, okres Žilina
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Prieskum trhu a zákazníkov, zabezpečovanie reklamných kampaní, letákov, veľtrhov a výstav - koordinácia marketingových činností.
- Komunikácia s dodávateľskými reklamnými alebo mediálnymi agentúrami, médiami a inštitúciami.
- Zabezpečovanie externých komunikačných aktivít v spolupráci s inými oddeleniami.
- Príprava, spracovanie a realizácia direct mailových a i. marketingových aktivít.
- Aktualizácia a produkcia obchodných, informačných, prevádzkových tlačív a web stránok.
- Príprava, spracovanie, úpravy a produkcia propagačných materiálov.
- Implementácia mediálnej a komunikačnej stratégie spoločnosti.
- Príprava podkladov a spracovávanie externých a interných mediálnych výstupov (stanoviská a vyhlásenia zástupcov spoločnosti, PR správy a pod.).
- Reporting a tvorba analýz

Práca v stabilnom kolektíve, jednozmenný pracovný čas od 7:00 do 15:30, prípadne 8:00 do 16:30

Informácie o výberovom konaní

Žiadosti zasielajte na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Samostatnosť pri marketingových aktivitách, schopnosť vyjednávať, príjemné a reprezentatívne vystupovanie, dobré komunikačné schopnosti

KANSAI HELIOS Slovakia, s.r.o. je členom jedného z popredných výrobcov farieb a náterov na svete – the KANSAI PAINT group. Vďaka celosvetovej výrobe, distribúcii a predajným aktivitám ponúkame široké možnosti spolupráce pre zákazníkov.
Spoločnosť so sídlom v Žiline sa venuje distribúcii dekoratívnych náterov, autolakov a priemyselných náterov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1827346  Dátum zverejnenia: 7.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou