Obchodný zástupca – manager predaja

Helena Švancárová - HE - Ó ŽILINA

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
mzda + percentá z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Priami predaj odevných výrobkov pre celé Slovensko a Českú republiku.
Starostlivosť pre stálych zákazníkov, aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov,
vybavovanie objednávok, rozvoz tovaru, práca v teréne.
Pracovná doba : Týždenný turnus - pondelok nástup v Žiline a do štvrtka cesta po východnom Slovensku, piatok práca v Žiline.
Ďalší turnus v pondelok nástup v Žiline a do štvrtka cesta po západnom Slovensku, piatok práca na firme v Žiline.
Druh pracovného pomeru : živnosť alebo iná forma spolupráce.
VHODNÉ PRE UCHÁDZAČOV ZO ŽILINY A OKOLIA.

Ponúkame okrem mzdy, % z obratu od 4 % do 8%, mobilný telefón, ubytovanie do výšky 15 €, služobné motorové vozidlo ( skriňová dodávka Mercedes) a PHM.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vítané v odbore odievania a ekonomiky predaja

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná

Čistý trestný register, organizovanie a plánovanie práce, skúsenosti s predajom, vodičský preukaz skupiny B, skúsenosť s vedením motorového vozidla ( skriňová dodávka ), pružnosť v myslení ( adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti ), pozitívny vzťah k móde. Hľadáme do nášho tímu šikovnú osobu, ktorá sa nebojí priamej komunikácie so zákazníkom, má obchodného ducha slušné vystupovanie, vyjadrovanie a oplýva obchodným duchom. Naše výrobky si môžete pozrieť na www.kabaty.sk.
Na Vaše zvedavé otázky radi zodpovieme na t. č. 0903 550 720.
Životopis vítaný.

Výrobno-obchodná spoločnosť, ktorá produkuje kvalitné dámske športovo elegantné zimné bundy, kabáty, jarné plášte, saká, nohavice, letné šaty, blúzky, tuniky. Výrobky sú zhotovené z veľmi kvalitných nemeckých, talianskych materiálov . Zimnú kolekciu nájdete na www.kabaty.sk. Celý sortiment sa ponúka v jednotlivých maloobchodných slovenských a českých módnych predajniach, ktoré pravidelne zásobujeme.
Firemná predajňa sa nachádza na Moyzesovej ulici 966, Bottovej ul.5 v Žiline.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3163882  Dátum zverejnenia: 18.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: mzda + percentá z predaja