Data Privacy Officer / Project Manager

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Náplň práce

Máš skúsenosti s projektovým riadením a zároveň si doma v otázkach ochrany osobných údajov? V tom prípade máš 50% úspechu za sebou.
Data Privacy Officer / Project Manager je kolega/kolegyňa, ktorý bude mať u nás na starosti implementáciu ročného projektu ochrany osobných údajov za podpory lokálneho IT &Legal & HR oddelenia a Heineken centrály v Amsterdame.

Náplň bežného dňa:
• Komplexné riadenie projektu - program ochrany osobných údajov spoločností Heineken Slovensko
• Vedenie projektového tímu, riadenie, koordinácia a kontrola realizácie projektových úloh
• Pravidelné reportovanie o stave projektu a plnení úloh vedeniu spoločnosti a centrále
• Realizácia interných školení a iných aktivít zameraných na zvýšenie vedomosti a povedomia zamestnancov o programe ochrany osobných údajov
• Príprava a implementácia interných pravidiel pre ochranu osobných údajov
• Príprava a implementácia postupov a programov (v súčinnosti s IT a inými oddeleniami) na zabezpečenie súladu programu so zákonnými (GDPR) a korporátnymi požiadavkami na ochranu osobných údajov v rámci skupiny Heineken
• Podpora právneho oddelenia a iných oddelení v súvislosti s realizáciou programu ochrany osobných údajov spoločností Heineken Slovensko

Požiadavky na uchádzača:

Znalosti a zručnosti:

• Ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa.
• Minimálne 2-ročná prax v oblasti compliance - podmienkou
• Anglický jazyk – vyššia pokročilá úroveň (B2),
• Pokročilá znalosť MS Office
• Pokročilá znalosť právneho softwaru ASPI/EPI,
• Vodičský preukaz skupiny B - aktívny vodič
• Predošlá prax v oblasti data privacy, projektového manažmentu, auditu či práva ochrany osobných údajov - výhodou

Osobnostné predpoklady:

• Schopnosť riadiť komplexný projekt a viesť projektový tím
• Samostatnosť, spoľahlivosť
• Schopnosť komunikovať a vysvetľovať komplexné koncepty v jednoduchej a zrozumiteľnej forme
• Precíznosť, zmysel pre detail
• Vysoká úroveň organizácie práce seba a členov tímu
• Pokročilá úroveň argumentácie – schopnosť obhájiť názory, postoje a zadania
• Schopnosť zvládať viaceré úlohy naraz a orientovať sa v nich
• Zodpovednosť a dôsledný prístup k práci

Termín nástupu

September 2017

Druh pracovného pomeru:
polovičný úväzok (20 hod. týždenne)

Čo ponúkame navyše

• Zamestnanie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Príležitosť pre realizáciu vlastných návrhov
• Flexibilnú pracovnú dobu
• Zamestnanecké pivo
• Bonus za úspešné odporúčanie nového zamestnanca
• Ostatné benefity ( zľavy na firemné produkty, zamestnanecké zľavy na produkty, zamestnanecké pivo, kafetéria systém, mimoriadne úrazové poistenie atd.)

Informácie o spoločnosti

Heineken Slovensko je viac ako 20 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu so stabilným trhovým podielom na úrovni približne 40 % a s viac ako 650 zamestnancami na celom Slovensku. Heineken Slovensko a.s. je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. Spolu so značkou Heineken, vlajkovou loďou portfólia spoločnosti, HEINEKEN na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant, ďalšie silné slovenské značky Corgoň a Kelt, regionálny Martiner, ako i niektoré známe zahraničné značky – Krušovice, Starobrno a Desperados.
Od roku 2015 sa HEINEKEN Slovensko stal výrobcom najpredávanejšieho cideru na svete, značky Strongbow, ktorý vyrába v pivovare Hurbanovo a dodáva na trhy strednej a východnej Európy.

Heineken Slovensko je spoločnosťou všetkých. Spoločne prispievame k vytváraniu a rozvíjaniu kultúry, ktorá je bezpečná, starostlivá a otvorená pre každého. Sme viac ako 20 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu so stabilným trhovým podielom na úrovni približne 40 % a s viac ako 500 zamestnancami. Aktívne hľadáme príležitosti inšpirovať sa našimi kolegyňami, kolegami a konštruktívne vyjadrujeme svoj názor, pričom podporujeme a počúvame názory iných.
Heineken Slovensko a.s., je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. Spolu so značkou Heineken, vlajkovou loďou portfólia spoločnosti, HEINEKEN na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant, ďalšie silné slovenské značky Corgoň a Kelt, regionálny Martiner, ako i niektoré známe zahraničné značky – Krušovice, Starobrno a Desperados. Od roku 2015 sa HEINEKEN Slovensko stal výrobcom najpredávanejšieho cideru na svete, značky Strongbow, ktorý vyrába v pivovare Hurbanovo a dodáva na trhy strednej a východnej Európy.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Kontakt

ID: 3144960  Dátum zverejnenia: 28.7.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.