Demand Planner

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Náplň práce

Demand planner bude pravidelne poskytovať a zabezpečovať predpoklady predaja v spolupráci s manažérmi predaja a marketingu s cieľom maximalizovať presnosť plánovania výroby. Bude pripravovať plán na nasledujúcich 18 mesiacov, ale aj pravidelne (mesačne a týždenne) aktualizovať demand plán. Vybraný kandidát bude zamestnancom spoločnosti Heineken Slovensko a jeho pracovné miesto bude v našom head office v Bratislave.

Náplň bežného dňa:

• Využívať IT plánovací nástroj (Future Master) s cieľom zvyšovania efektívnosti a flexibility pri plánovaní
• Navrhovať aktivity pre lepšie využitie potenciálu predaja Heineken Slovensku, príp. eliminovať slabé stránky Heineken Slovensko na trhu
• Pripravovať, sledovať a aktualizovať plán predaja s cieľom zabezpečovať dostupnosť najnovšieho plánu predaja v rámci celej organizácie
• Pripravovať reporty na S&OP fórum
• Príprava obchodných analýz a prezentácii podľa potreby nadriadeného
• Monitorovanie trhového prostredia a príprava strategických doporučení v oblasti predaja

Požiadavky na uchádzača

•VŠ vzdelanie s ekonomickým zameraním (logistika, distribúcia, podnikový manažment)
•Skúseností na podobnej analytickej pozícii cca 2-3 roky
•Vynikajúce analytické schopnosti
•Znalosť S&OP (Sales & Operational Planning) procesov a metód plánovania - výhodou
•Dobré komunikačné, organizačné a prioritizačné zručnosti, tímovosť, iniciatíva a nezávislosť, schopnosť argumentovať, znalosť základný pravidiel Supply Chain
•MS Office (Excel, PowerPoint) - expert, VBA Macro programovanie výhodou
•SAP je výhodou
•znalosť AJ - úroveň B2
•VP sk. B

Termín nástupu

August 2017

Čo ponúkame navyše

• Zamestnanie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Zľavy na nákup produktov v našich firemných predajniach
• Zamestnanecké pivo – prepravka piva na mesiac
• Balíček benefitov podľa vlastného výberu
• Stravovacej karty, denné stravné v hodnote 4 EUR, s príspevkom od zamestnávateľa nad rámec zákona
• Bonus za úspešné odporúčanie nového zamestnanca
• Extra úrazové poistenie počas pracovnej doby

Informácie o spoločnosti

Heineken Slovensko je viac ako 17 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu so stabilným trhovým podielom na úrovni približne 40 % a s viac ako 600 zamestnancami. Heineken Slovensko a.s., je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. Spolu so značkou Heineken, vlajkovou loďou portfólia spoločnosti, HEINEKEN na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant, ďalšie silné slovenské značky Corgoň a Kelt, regionálny Martiner, ako i niektoré známe zahraničné značky – Krušovice, Starobrno a Desperados. Od roku 2015 sa HEINEKEN Slovensko stal výrobcom najpredávanejšieho cideru na svete, značky Strongbow, ktorý vyrába v pivovare Hurbanovo a dodáva na trhy strednej a východnej Európy. V roku 2017 spoločnosť svoje portfólio ciderov obohatila o značky Lišiak zo Sadu a Stassen.

Heineken Slovensko je spoločnosťou všetkých. Spoločne prispievame k vytváraniu a rozvíjaniu kultúry, ktorá je bezpečná, starostlivá a otvorená pre každého. Sme viac ako 20 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu so stabilným trhovým podielom na úrovni približne 40 % a s viac ako 500 zamestnancami. Aktívne hľadáme príležitosti inšpirovať sa našimi kolegyňami, kolegami a konštruktívne vyjadrujeme svoj názor, pričom podporujeme a počúvame názory iných.
Heineken Slovensko a.s., je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. Spolu so značkou Heineken, vlajkovou loďou portfólia spoločnosti, HEINEKEN na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant, ďalšie silné slovenské značky Corgoň a Kelt, regionálny Martiner, ako i niektoré známe zahraničné značky – Krušovice, Starobrno a Desperados. Od roku 2015 sa HEINEKEN Slovensko stal výrobcom najpredávanejšieho cideru na svete, značky Strongbow, ktorý vyrába v pivovare Hurbanovo a dodáva na trhy strednej a východnej Európy.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Kontakt

ID: 3140166  Dátum zverejnenia: 24.7.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.