Corporate Relation Manager

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Náplň práce

Si pripravený/á stať sa súčasťou dynamického a inovatívneho businessu?
Si pripravený/á pracovať pre stabilnú, medzinárodnú spoločnosť, ktorá prináša na trh produkty spájajúce ľudí a prinášajúce pozitívnu náladu?
Ponúkame Ti pozíciu v našom CR tíme, ktorá v sebe zahŕňa riadenie PR prostredníctvom distribúcie obsahu, strategického dosahu, online programov, ako aj tradičných a nových multimediálnych kanálov.

Náplň bežného dňa:

• zodpovednosť za prípravu a realizáciu plánu komunikačných aktivít a projektov CR v súlade so stratégiou spoločnosti v oblastiach Brand PR, internej komunikácie, CSR a Public Affairs
• vystupovanie v pozícií hovorcu spoločnosti, odpovedanie na otázky médií,
• budovanie a udržiavanie dobrých vzťahov s médiami, mienkotvornými osobnosťami, stavovskými organizáciami,
• reprezentovanie spoločnosti na rôznych fórach a v partnerských platformách
• organizovanie mediálnych eventov a tlačových konferencií, dni otvorených dverí a prehliadok pre novinárov
• koordinovanie a riadenie práce externých poradných agentúr a vyhodnocovanie ich práce (PR agentúra, digitálna, kreatívna, eventová agentúra)
• udržiavanie efektívnych pracovných vzťahov s vládnymi úradníkmi a externými zainteresovanými stranami, sledovanie súčasných právnych predpisov a plánovanie činnosti v oblasti lobovania
• spravovanie stratégií sociálnych médií
• priebežné vyhodnocovanie príležitosti pre partnerstvá/sponzorstvá a reklamy
• vyhodnocovanie PR aspektov potenciálnych krízových situácií

Požiadavky na uchádzača:

• vynikajúce komunikačné a prezentačné zručnosti
• vysoká úroveň vystupovania
• vynikajúce organizačné a plánovacie zručnosti
• preukázateľné výsledky v úspešných PR projektoch
• chápanie potrieb médií a vzťahov s médiami
• vysoká miera tvorivosti a samostatnosti
• proaktivita, zodpovednosť a dôraz na detail

Termín nástupu

August/September 2017

Čo ponúkame navyše

• zamestnanie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• príležitosť pre realizáciu vlastných návrhov, osobný rast a príležitosti pre vzdelávanie
• flexibilnú pracovnú dobu s možnosťou práce z domu
• služobné auto tiež na súkromné účely
• ostatné benefity ( zľavy na firemné produkty, zamestnanecké zľavy na produkty, zamestnanecké pivo, kafetéria systém, mimoriadne úrazové poistenie atd.)

Informácie o spoločnosti

Heineken Slovensko je viac ako 20 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu so stabilným trhovým podielom na úrovni približne 40 % a s viac ako 650 zamestnancami na celom Slovensku. Heineken Slovensko a.s. je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. Spolu so značkou Heineken, vlajkovou loďou portfólia spoločnosti, HEINEKEN na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant, ďalšie silné slovenské značky Corgoň a Kelt, regionálny Martiner, ako i niektoré známe zahraničné značky – Krušovice, Starobrno a Desperados.
Od roku 2015 sa HEINEKEN Slovensko stal výrobcom najpredávanejšieho cideru na svete, značky Strongbow, ktorý vyrába v pivovare Hurbanovo a dodáva na trhy strednej a východnej Európy.

Heineken Slovensko je spoločnosťou všetkých. Spoločne prispievame k vytváraniu a rozvíjaniu kultúry, ktorá je bezpečná, starostlivá a otvorená pre každého. Sme viac ako 20 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu so stabilným trhovým podielom na úrovni približne 40 % a s viac ako 500 zamestnancami. Aktívne hľadáme príležitosti inšpirovať sa našimi kolegyňami, kolegami a konštruktívne vyjadrujeme svoj názor, pričom podporujeme a počúvame názory iných.
Heineken Slovensko a.s., je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. Spolu so značkou Heineken, vlajkovou loďou portfólia spoločnosti, HEINEKEN na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant, ďalšie silné slovenské značky Corgoň a Kelt, regionálny Martiner, ako i niektoré známe zahraničné značky – Krušovice, Starobrno a Desperados. Od roku 2015 sa HEINEKEN Slovensko stal výrobcom najpredávanejšieho cideru na svete, značky Strongbow, ktorý vyrába v pivovare Hurbanovo a dodáva na trhy strednej a východnej Európy.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Kontakt

ID: 3134712  Dátum zverejnenia: 18.7.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.