Skladník / Vodič VZV - Dubnica nad Váhom

Miesto práce
Trenčiansky kraj
plný úväzok
Náplň práce

  • fyzický príjem a výdaj tovaru vo veľkosklade nápojov
  • manipulácia s tovarom v sklade
  • zabezpečenie čistoty a poriadku v sklade
  • pomoc pri inventúrach
  • obsluha VZV

Požiadavky na uchádzača

  • bydlisko v Martine alebo v blízkom okolí
  • platný preukaz na vedenie VZV
  • prax v skladovom hospodárstve výhodou
  • osvedčenie o spôsobilosti vykonávať epidemiologicky závažné činnosti výhodou
  • prax min. 2 roky
  • zodpovednosť, spoľahlivosť

Termín nástupu

Jún 2017

Čo ponúkame navyše

  • zamestnanie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • zľavy na nákup produktov v našich firemných predajniach
  • zamestnanecké pivo – prepravka piva na mesiac
  • 185 EUR vo forme benefitov podľa vlastného výberu
  • stravovacia karta - denné stravné v hodnote 4 EUR, s príspevkom od zamestnávateľa nad rámec zákona
  • extra úrazové poistenie počas pracovnej doby
  • letný a zimný balíček pracovného oblečenia
  • bonus za úspešné odporúčanie nového zamestnanca

Informácie o spoločnosti

Spoločnosť Heineken Slovensko Distribúcia s.r.o., dcérska spoločnosť Heineken Slovensko a.s., patrí medzi najväčšie a najsilnejšie distribučné siete na Slovensku. Spoločnosť tvorí 13 distribučných centier. Tie popri distribúcii a predaji piva, zabezpečujú aj predaj iných alkoholických a nealkoholických nápojov, ako aj ďalšieho tovaru. Výber z cca 2000 položiek sľubuje zákazníkovi komplexný sortiment potrebný pre jeho gastronomické zariadenie.
Heineken Slovensko je viac ako 20 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu so stabilným trhovým podielom na úrovni približne 40 % a s viac ako 600 zamestnancami na celom Slovensku. Heineken Slovensko a.s. je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. Spolu so značkou Heineken, vlajkovou loďou portfólia spoločnosti, HEINEKEN na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant, ďalšie silné slovenské značky Corgoň a Kelt, regionálny Martiner, ako i niektoré známe zahraničné značky – Krušovice, Starobrno a Desperados.
Od roku 2015 sa HEINEKEN Slovensko stal výrobcom najpredávanejšieho cideru na svete, značky Strongbow, ktorý vyrába v pivovare Hurbanovo a dodáva na trhy strednej a východnej Európy.

Heineken Slovensko je spoločnosťou všetkých. Spoločne prispievame k vytváraniu a rozvíjaniu kultúry, ktorá je bezpečná, starostlivá a otvorená pre každého. Sme viac ako 20 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu so stabilným trhovým podielom na úrovni približne 40 % a s viac ako 500 zamestnancami. Aktívne hľadáme príležitosti inšpirovať sa našimi kolegyňami, kolegami a konštruktívne vyjadrujeme svoj názor, pričom podporujeme a počúvame názory iných.
Heineken Slovensko a.s., je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. Spolu so značkou Heineken, vlajkovou loďou portfólia spoločnosti, HEINEKEN na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant, ďalšie silné slovenské značky Corgoň a Kelt, regionálny Martiner, ako i niektoré známe zahraničné značky – Krušovice, Starobrno a Desperados. Od roku 2015 sa HEINEKEN Slovensko stal výrobcom najpredávanejšieho cideru na svete, značky Strongbow, ktorý vyrába v pivovare Hurbanovo a dodáva na trhy strednej a východnej Európy.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Kontakt

ID: 3039688  Dátum zverejnenia: 2.5.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.