Nákupca marketingových služieb

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Náplň práce

• Vypracovávať a zavádzať kategórie a stratégiu sourcingu pre lokálne riadené náklady
• Vykonávať výskum o vývoji na trhu, vývoji cien a nákladov použitím nákladových modelov
• Vykonávať interné a externé analýzy, vytvárať návrhy lokálnych príležitostí a poskytovať vstup do globálneho posúdenia príležitostí
• Definovať implementačný plán na vysokej úrovni a oboznámiť s ním zúčastnené strany
• Poskytovať vstupný odhad nákladov na základe procesu plánovania rozpočtu
• Definovať rozsah nákladov a zhromažďovať, identifikovať a overiť požiadavky zúčastnenej strany (špecifikácie objemu a úrovne služieb) pre lokálne kategórie a kategórie CoE
• Vykonávať podrobné interné a externé analýzy trhu a dodávateľov
• Vyhlasovať tendre a dohadovať zmluvy pre lokálne riadené náklady
• Určovať užší zoznam, aby sa zaistila optimálna dodávateľská základňa
• Vytvárať stratégiu rokovania (vrátane tendra a RFx)
• Zmluvy s dodávateľmi pre lokálne riadené náklady v rámci úrovní príslušných právomocí pre úrovne objemov, ceny, kvality, dodacích a ďalších podmienok, záväzkov, zodpovedností a služieb. V prípade potreby konzultácia právnej zložky
• Povoliť proces PtP (na úrovni položiek)
• Úzko spolupracovať s manažérom zmlúv
• Prispievať k projektom zameraným na zlepšenie kvality spoločnosti v súlade so stratégiou kategórie a podporovať projekty zamerané na globálne zlepšenie kvality.
• Zodpovedať za vytvorenie, udržiavanie a úpravy údajov špecifických pre systémy/údajov pre oblasť/kategóriu/OpCo v súlade s normami a zásadami pre globálne údaje (tvorca údajov)

Informácie o odmeňovaní

ponúkaný plat - dohodou

Výhody:
• práca v úspešnej medzinárodnej spoločnosti so širokým portfóliom produktov
• odborné školenia
• zľavy na firemné produkty
• kafetéria systém benefitov

Predpokladaný termín nástupu

ASAP

Požiadavky na uchádzača

• vysokoškolské vzdelanie v oblasti obchodu, financií, v komerčnom, ekonomickom alebo technickom odbore
• Angličtina na úrovni B2
• MS Office (Word, Excel) - pokročilý
• SAP - pokročilý
• prax v oblasti nákupu/obstarávania

Informácie o spoločnosti

Heineken Slovensko je viac ako 20 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu so stabilným trhovým podielom na úrovni približne 40 % a s viac ako 600 zamestnancami na celom Slovensku. Heineken Slovensko a.s. je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. Spolu so značkou Heineken, vlajkovou loďou portfólia spoločnosti, HEINEKEN na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant, ďalšie silné slovenské značky Corgoň a Kelt, regionálny Martiner, ako i niektoré známe zahraničné značky – Krušovice, Starobrno a Desperados.
Od roku 2015 sa HEINEKEN Slovensko stal výrobcom najpredávanejšieho cideru na svete, značky Strongbow, ktorý vyrába v pivovare Hurbanovo a dodáva na trhy strednej a východnej Európy.

Informácie pre uchádzača

Svoje životopisy posielajte na oddelenie ľudských zdrojov, kliknutím na kolónku "Odpovedať". Takto sa dostanú do našej internej databázy, kde je zaručené, že sa s nimi bude naďalej pracovať. V prípade, že nedisponujete mailovou schránkou, využite, prosím, naše faxové číslo alebo štandardné zaslanie životopisu poštou na našu adresu v Hurbanove.

Heineken Slovensko je spoločnosťou všetkých. Spoločne prispievame k vytváraniu a rozvíjaniu kultúry, ktorá je bezpečná, starostlivá a otvorená pre každého. Sme viac ako 20 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu so stabilným trhovým podielom na úrovni približne 40 % a s viac ako 500 zamestnancami. Aktívne hľadáme príležitosti inšpirovať sa našimi kolegyňami, kolegami a konštruktívne vyjadrujeme svoj názor, pričom podporujeme a počúvame názory iných.
Heineken Slovensko a.s., je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. Spolu so značkou Heineken, vlajkovou loďou portfólia spoločnosti, HEINEKEN na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant, ďalšie silné slovenské značky Corgoň a Kelt, regionálny Martiner, ako i niektoré známe zahraničné značky – Krušovice, Starobrno a Desperados. Od roku 2015 sa HEINEKEN Slovensko stal výrobcom najpredávanejšieho cideru na svete, značky Strongbow, ktorý vyrába v pivovare Hurbanovo a dodáva na trhy strednej a východnej Európy.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Kontakt

ID: 2877153  Dátum zverejnenia: 5.1.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.