Supervízor údržby / Maintenance supervisor

Heineken Slovensko, a.s.

Miesto práce
Hurbanovo, Nitriansky kraj, Komárno, Nové Zámky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o pracovnej náplni

- Pripravovať podklady pre tvorbu plánu údržby, organizovať vykonávanie údržby v zmysle plánu údržby a WOS a vykonávať kontrolu kvality a efektívnosti údržby a opráv.
- Zhromažďovať, zaznamenávať údaje o spotrebe náhradných dielov a ostatného materiálu údržby a vkladať údaje týkajúce sa údržby (objednávky súčiastok, odpisovanie zo skladu, WOS, investičné objednávky) zariadení do SAP.
- Pripravovať zadania pre realizáciu investičných projektov a drobných projektov realizovaných v rámci údržby, porovnávať a vyhodnocovať dodané cenové ponuky a v spolupráci s vedúcim technického oddelenia, príp. centrálnym nákupom (v prípade investičných projektov) vyberať vhodných dodávateľov.
- V rámci investičných projektov organizovať a riadiť prácu interných a externých pracovníkov.
- Organizovať pracovné zmeny s cieľom zabezpečovať údržbu pri výrobe piva.
- Používať filozofiu, princípy, metodológiu a zásady TPM v rámci pridelenej oblasti zodpovednosti.
- Samostatne riešiť rôzne situácie vyžadujúce identifikáciu a výber riešení aplikovaním získaných vedomostí

Informácie o odmeňovaní

ponúkaný plat - dohodou

Výhody:
- práca v úspešnej medzinárodnej spoločnosti so širokým portfóliom produktov,
- firemné akcie
- možnosť vzdelávania a iné benefity.

Termín nástupu

ASAP

Požiadavky na uchádzača

- VŠ druhého stupňa, technického zamerania,
- Osvedčenie: Elektrotechnik na riadenie činnosti alebo prevádzky podľa § 23
- Minimálna prax 2 roky,
- Práca s počítačom – MS Office, SAP - výhodou,
- Anglický jazyk – slovom aj písmom,
- Znalosť TPM - výhodou
- Vodičský preukaz – sk. B.

Informácie o spoločnosti

Heineken Slovensko je 20 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu so stabilným trhovým podielom na úrovni približne 40 % a s viac ako 600 zamestnancami na celom Slovensku. Heineken Slovensko a.s. je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. Spolu so značkou Heineken, vlajkovou loďou portfólia spoločnosti, HEINEKEN na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant, ďalšie silné slovenské značky Corgoň a Kelt, regionálny Martiner, ako i niektoré známe zahraničné značky – Krušovice, Starobrno a Desperados.
Od roku 2015 sa HEINEKEN Slovensko stal výrobcom najpredávanejšieho cideru na svete, značky Strongbow, ktorý vyrába v pivovare Hurbanovo a dodáva na trhy strednej a východnej Európy.

Informácie pre uchádzača

Pozíciu hľadáme pre Heineken Slovensko, a. s. v Hurbanove.
Svoje životopisy posielajte na Oddelenie ľudských zdrojov kliknutím na kolonku "Odpovedať". Takto sa dostanú do našej internej databázy, kde je zaručené, že sa s nimi bude ďalej pracovať.
V prípade, že nedisponujete mailovou schránkou, využite prosím štandardné zaslanie životopisu poštou na našu adresu v Hurbanove.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Heineken Slovensko je viac ako 17 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu so stabilným trhovým podielom na úrovni približne 40 % a s viac ako 600 zamestnancami. Heineken Slovensko a.s., je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. Spolu so značkou Heineken, vlajkovou loďou portfólia spoločnosti, HEINEKEN na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant, ďalšie silné slovenské značky Corgoň a Kelt, regionálny Martiner, ako i niektoré známe zahraničné značky – Krušovice, Starobrno a Desperados. Od roku 2015 sa HEINEKEN Slovensko stal výrobcom najpredávanejšieho cideru na svete, značky Strongbow, ktorý vyrába v pivovare Hurbanovo a dodáva na trhy strednej a východnej Európy. V roku 2017 spoločnosť svoje portfólio ciderov obohatila o značky Lišiak zo Sadu a Stassen.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ID: 2738980   Dátum zverejnenia: 27.9.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.