Študent práva

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Informácie o pracovnej náplni

• príprava právnych podaní v súdnych a exekučných konaniach
• vedenie a priebežná evidencia súdnej a exekučnej agendy
• komunikácia so súdmi, exekútorskými a notárskymi úradmi
• monitoring právnych predpisov relevantných pre obchodnú činnosť spoločnosti
• vybavovanie agendy právneho oddelenia

Informácie o odmeňovaní

ponúkaný plat - dohodou

Výhody:
• práca v úspešnej medzinárodnej spoločnosti so širokým portfóliom produktov
• zaujímavá pracovná náplň
• príjemný pracovný kolektív

Termín nástupu

v priebehu mája 2016

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
• študent min. 3. ročníka práva v prebiehajúcom školskom roku

Požadované schopnosti a zručnosti:
• Microsoft Windows, Microsoft Office, internet na užívateľskej úrovni
• zodpovednosť, svedomitosť, cieľavedomosť, samostatnosť
• výhodou sú predošlá relevantná pracovná skúsenosť a znalosť anglického jazyka

Informácie o spoločnosti

Heineken Slovensko je viac ako 20 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu so stabilným trhovým podielom na úrovni približne 40 % a s viac ako 600 zamestnancami na celom Slovensku. Heineken Slovensko a.s. je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. Spolu so značkou Heineken, vlajkovou loďou portfólia spoločnosti, HEINEKEN na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant, ďalšie silné slovenské značky Corgoň a Kelt, regionálny Martiner, ako i niektoré známe zahraničné značky – Krušovice, Starobrno a Desperados.
Od roku 2015 sa HEINEKEN Slovensko stal výrobcom najpredávanejšieho cideru na svete, značky Strongbow, ktorý vyrába v pivovare Hurbanovo a dodáva na trhy strednej a východnej Európy.

Informácie pre uchádzača

Svoje životopisy spolu s motivačnými listami posielajte na Oddelenie ľudských zdrojov kliknutím na kolonku "Odpovedať". Takto sa dostanú do našej internej databázy, kde je zaručené, že sa s nimi bude ďalej pracovať.

Predpokladané ukončenie výberového konania: máj 2016.

Druh pracovného pomeru

Dohoda o brigádnickej práci študenta (polovičný úväzok)

Heineken Slovensko je spoločnosťou všetkých. Spoločne prispievame k vytváraniu a rozvíjaniu kultúry, ktorá je bezpečná, starostlivá a otvorená pre každého. Sme viac ako 20 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu so stabilným trhovým podielom na úrovni približne 40 % a s viac ako 500 zamestnancami. Aktívne hľadáme príležitosti inšpirovať sa našimi kolegyňami, kolegami a konštruktívne vyjadrujeme svoj názor, pričom podporujeme a počúvame názory iných.
Heineken Slovensko a.s., je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. Spolu so značkou Heineken, vlajkovou loďou portfólia spoločnosti, HEINEKEN na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant, ďalšie silné slovenské značky Corgoň a Kelt, regionálny Martiner, ako i niektoré známe zahraničné značky – Krušovice, Starobrno a Desperados. Od roku 2015 sa HEINEKEN Slovensko stal výrobcom najpredávanejšieho cideru na svete, značky Strongbow, ktorý vyrába v pivovare Hurbanovo a dodáva na trhy strednej a východnej Európy.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Kontakt

ID: 2536057  Dátum zverejnenia: 27.4.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.