Predajca záhradnej techniky Hecht - Martin

HECHT SK, spol. s r.o.

OC Campo di Martin, Jilemnického 10809, 03601 Martin, okres Martin
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
650€-700€ + odmeny v závislosti od predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha zákazníkov - aktívny predaj tovaru, odborné poradenstvo, predvádzanie vybraného tovaru, obsluha pokladne, splátkový predaj, vytváranie cenových ponúk
- montáž strojov, vystavovanie a oceňovanie tovaru
- práca v sklade, príjem- výdaj tovaru
- podieľanie sa na pravidelných inventúrach
- zodpovednosť za správne označenie ceny a názvu tovaru
- zodpovednosť za hotovosť v pokladni
- udržiavanie čistoty a poriadku na predajni a v okolí

stabilné zázemie prosperujúcej spoločnosti na slovenskom trhu od roku 2004
dohodnutá mzda + odmena v závislosti od predaja
polročné a koncoročné odmeny
každoročné zvyšovanie mzdy
finančný príspevok pri dôležitých životných udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa...)
zamestnanecké zľavy na nákup tovaru

Žiadosti o prijatie do zamestnania so ŽIVOTOPISOM a FOTOGRAFIOU zasielajte na e-mailovú adresu: [email protected] . Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v oblasti predaja záhradnej techniky vítaná
- znalosť záhradnej techniky výhodou
- aktívny prístup k zákazníkovi s cieľom odborného poradenstva a predaja
- manuálna zručnosť
- komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, flexibilita, spoľahlivosť, samostatnosť
- ochota pracovať na zmeny (nepravidelne rozvrhnutá pracovná doba)
- časová flexibilita

Maloobchod, veľkoobchod záhradnej a lesnej techniky
ID: 3030220  Dátum zverejnenia: 30.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650€-700€ + odmeny v závislosti od predaja