Elektroinštalatér, kurenár, vodoinštalatér, plynoinštalatér

HEATING PRO, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodoinštalatér, plynoinštalatér, kúrenár: čítanie technickej dokumentácie pre pochopenie návrhu inštalácií a spôsobu osádzania a pripájania rôznych zariadení, vysekávanie a hĺbenie otvorov do stien a podláh, opracovávanie trúbok rezaním, ohýbaním, zváraním a vyrezávaním závitov, montovanie, demontovanie a vykonávanie údržby vodovodných, odpadových, plynovodných a vykurovacích rozvodov a zariadení, vykonávanie skúšok tesnosti a tlaku podľa platných noriem
Eletroinštalatér: prevažne elektrikárske práce na stavbách, vysekávanie otvorov a rýh do stien a podláh, odblankovávanie elektrických vodičov a káblov, zapájanie elektrických vypínačov, zásuviek, rozvádzačov, spínačov, prípojok, ističov, poistiek, transformátorov, svietidiel a ostatných zariadení

Informácie o výberovom konaní

- prax ako inštalatér-voda-kúrenie-plynoinštalácia
- prax ako elektroinštalatér
- prax so zváraní autogénom veľká výhoda
- prax so zváraním plastov veľká výhoda
- samostatnosť, spoľahlivosť
- vlastné auto výhodou (je potrebné počítať s presunmi medzi stavbami)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

inštalatér, vodár-kúrenár, elektroinštalatér

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

HEATING PRO s.r.o.
Je spoločnosť založená na Slovensku zameraná na výrobu, inštalácie a opravy ústredného kúrenia a vetrania, plynoinštalatérstvo, montáž, opravy, revízie vyhradených plynových zariadení, elektroinštalácie, montáž vodomerov a meračov tepla, montáž a opravy meracej a regulačnej techniky, zámočníctvo, staviteľ-vykonávanie jednoduchých stavieb a poddodávok, vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo, opravy vyhradených technických zariadení elektrických, odborné prehliadky a odborné skúšky a oprava vyhradených technických zariadení plynových odborné prehliadky a odborné skúšky a oprava vyhradených technických zariadení tlakových.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1875042  Dátum zverejnenia: 22.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou