Obchodný zástupca

Peter Varga HEALTH & PROSPERITY

okres Banská Bystrica, okres Zvolen, okres Ružomberok, okres Žilina
Mzdové podmienky (brutto)
od 500 - 1000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Primárna + sekundárna starostlivosť už i existujúcich klientov, ako aj aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, budovanie siete nových potencionálnych odberateľov.
Zodpovednosť o pridelenú sieť odberateľov + dosahovanie predajného cieľa.
Prezentácia produktov a služieb spoločnosti.
Tvorba cenovej ponuky, vybavovanie reklamácií.

- služobné vozidlo aj na súkromné účely
- preplatené firemné PHM
- služobný mobilný telefón
- bezplatné dôkladné zaškolenie
- motivujúce ohodnotenie, bez platového stropu, závislé od predajných výsledkov
- možnosť kariérneho postupu v rámci štruktúry zamestnávateľa

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Spoločenský a komunikatívny typ, kreativita a samostatnosť, obchodnícke zručnosti, znalosť prideleného regiónu, pripravený na sebavzdelávanie, s úmyslom pracovať na sebe, vedomostne a pracovne nasledovať

ANilab sro už niekoľko rokov úspešne rozširuje povedomie o zdravom životnom
štýle a produktoch , ktoré k nemu napomáhajú.
Dôraz kladieme hlavne na bio kavy a bio caje a doplnky stravy s obsahom huby Reishi (Ganoderma
Lucidum - Leskokôrka lesklá) a mnozstvo inych adaptogennych hub -korenov - bylin.
Naše produkty vyrábame a distribuujeme pod vlastnou značkou ANi v nasom vyrobnom zavode pri Michalovciach .
V súčasnosti na Slovensku dodávame do
viac ako 50 bioobchodov a lekární a prevadzkujeme vlastne eshopy v europe a Amerike .

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2910618  Dátum zverejnenia: 17.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 500 - 1000 €