Online marketingový špecialista

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, developerskú spoločnosť, ktorá je jedným z najväčších developerov komerčných stavieb na Slovensku ako aj v zahraničí, hľadáme pozíciu Online Marketing Specialist.
Hľadáme komunikatívneho online marketing špecialistu, ktorý bude zastrešovať aktivity online marketingu v rámci CEE regiónu (SVK, CZ, PL, HU).

Na pozícii budete zodpovedať za:
- Vytváranie stratégie sociálnych médií prostredníctvom konkurenčného výskumu, benchmarkingu, zasielania správ a výskumu publika a stanoviť ciele na zvýšenie povedomia o značke a zvýšenie angažovanosti
- Budovanie ročného plánu a rozpočtu
- Školenie ďalších členov tímu o používaní sociálnych médií a podporovať ich používanie v rámci spoločnosti
- Spoluprácu s marketingovým a komunikačným tímom na medzinárodnej úrovni
- Spoluprácu s ďalšími oddeleniami (Origameo, HubHub, HR, atď)
- Prácu s webovými analytickými nástrojmi (HotJar, Zoomsphere, Google Analytics, Exponea atď.)
- Online monitoring médií, zdieľanie príslušného obsahu s miestnymi tímami a reporting
- Sledovanie všetkýźch profilov sociálnych médií v skupine, udržiavať aktuálny obsah miestnych tímov alebo agentúr
- Správu firemných webových stránok, analýza, zlepšovanie, kŕmenie obsahu
- Koordináciu a tvorbu digitálneho obsahu
- Vytváranie mediálnych kampaní v súlade s obchodnými cieľmi
- Nastavenie a optimalizáciu firemných stránok v rámci každej platformy sociálnych médií

- Prácav stabilnej spoločnosti
- Flexibilná pracovná doba
- Motivačný plat
- Ročné príplatky do výšky troch platov
- Odborného vzdelávanie
- Kariérny rast
- Teambuilding

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Developerská spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

- Aktívna znalosť anglického jazyka podmienkou
- Pracovné skúsenosti v oblasti sociálnych médií alebo digitálneho marketingu.
- Pokročilé skúsenosti so sociálnymi kanálmi - Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube a znalosti sociálnych analytických nástrojov
- Skúsenosti s reklamami PPC - Adwords, Facebook a LinkedIn atď.
- Znalosti nástrojov na analýzu webu, na správu sociálnych médií a marketingových kanálov ako sú Google Analytics, Hotjar, Zoomsphere, Exponea atď.
- Základné znalosti aplikácií Photoshop, Illustrator a Premiere Pro (Adobe Softwares)
- Skúsenosti s vývojom webových stránok, návrhom webových stránok a SEO, systémami CMS (Wordpress), HTML a intranetom
- Zhromažďovanie údajov, hodnotenie a interpretácia
- Pozitívne myslenie, orientácia na zákazníka s dobrou multitaskingovou a organizačnou schopnosťou
- Ochota cestovať v prípade potreby

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3156752  Dátum zverejnenia: 10.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou