Údržbár/Nastavovač

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Upresnený počas telefonického rozhovoru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Nastavuje, zoraďuje a dohliada na parametre výrobného procesu
 Vykonáva opravy a odstraňuje poruchy u výrobných a kontrolných zariadení, identifikuje príčiny vzniku poruchy
 Udržuje výrobné a kontrolné zariadenia v súlade s plánom preventívnej údržby v stanovenom rozsahu
 Zabezpečuje dostupnosť náhradných dielov, nástrojov a spotrebného materiálu pre údržbu a výrobu

 Balík benefitov upresnený počas pohovoru
 Jasne špecifikovaná možnosť kariérneho a platového rastu
 Možnosť uskutočniť vlastný potenciál, nápady
 Neustály odborný a profesný rozvoj
 Pomoc s dlhodobou realokáciou v prípade potreby

Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Významný svetový dodávateľ komponentov pre automobilové interiéry, ktorý ponúka svojim klientom celkové služby zahŕňajúce koncepciu, dizajn, vývoj, výrobu a distribúciu stropných systémov, dverí, sedadiel a svetelných systémov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

 Základná znalosť používaných technológii
 Znalosť riadiaceho systému výrobných liniek
 Oprávnenie k výkonu prác na elektrických zariadeniach výhodou
 Základné oprávnenie pre zváranie výhodou

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3140402  Dátum zverejnenia: 8.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Upresnený počas telefonického rozhovoru