Inžinier kvality Bratislava

HEADSCOUT s.r.o.

Bratislavský kraj, Bratislava, Trnavský kraj, Trnava, Nitriansky kraj, Nitra
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
Atraktívny plat upresnený počas pohovoru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Vykonávanie interných auditov
 Operatívne riešenia problémov u zákazníkov
 Evidencia reklamácií zákazníka.
 Riešenie reklamácií s dodávateľmi, hodnotenie dodávateľov
 Vykonávanie auditov u dodávateľov v spolupráci s externými audítormi
 Spracovávanie a viesť procesy 8D reportingu, aktívne využívať metódy kvality (5WHY, Ishikawa...)
 Vykonávanie rozborov a odporúčanie opatrení pre zvyšovanie kvality výrobkov a služieb
 Spolupráca pri udržiavaní systému riadenia kvality

 Nefajčiarsky príspevok vo výške 10,- € mesačne.
 Bezplatný vstup do fitnes siete Golem (fitko, aeróbne cvičenia, bazén, stolný tenis).
 Bezplatné očkovanie proti chrípke.
 Vianočný prezenčný balík v hodnote cca 125,- €.
 Vecná pozornosť pri odpracovaní 5,10,15 rokov v spoločnosti
 Finančná odmena pri narodení dieťaťa zamestnancovi vo výške 165,- €.
 Spoločenské akcie, ako športové hry (aj pre rodinných príslušníkov) a vianočný večierok.
 Celoročné kurzy anglického, španielskeho a nemeckého jazyka hradené spoločnosťou.
 Odborné kurzy podľa profesijných potrieb zamestnanca.
 1x ročne vitamíny počas chrípkového / jesenného / obdobia.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Významný svetový dodávateľ komponentov pre automobilové interiéry, ktorý ponúka svojim klientom celkové služby zahŕňajúce koncepciu, dizajn, vývoj, výrobu a distribúciu stropných systémov, dverí, sedadiel a svetelných systémov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

 Prax na rovnakej alebo podobnej pozícii
 Prax v automobilovom priemysle ako inžinier kvality výhodou
 Aktívna znalosť nemeckého jazyka, prípadne anglického jazyka
 Znalosť systému riadenia kvality
 Znalosť metód riadenia a zabezpečovania kvality  Vodičský preukaz B
 Znalosť MS Office  Flexibilita, samostatnosť, komunikačné schopnosti

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť so špecializáciou na priemysel. Hlavnou ponúkanou službou je recruitment kvalifikovaných profesionálov. Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Letná 27
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra GUBOVÁ
Tel.: 0908 612 379
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 3130871   Dátum zverejnenia: 19.7.2017