Obchodno-servisný manažér

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, Nitriansky kraj, okres Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
Atraktívny plat upresnený počas pohovoru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Krátko o pozícii:
Hlavnou úlohou obchodno-servisného manažéra je vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a zabezpečenie realizácie servisnej stratégie.

• vyhľadávanie nových obchodných príležitostí,
• vypracovanie servisnej obchodnej stratégie a jej následné uvedenie do praxe,
• obchodovanie a tendrovanie servisných zákazníkov, prezentácia spoločnosti,
• manažovanie nákupu, položiek pre servisné projekty (materiál, náhradné diely, externí pracovníci)
• uzatváranie servisných zmlúv,
• vedenie rokovaní s obchodnými partnermi,
• riadenie a koordinovanie činnosti oddelenia,
• zodpovednosť za ziskovosť jednotlivých servisných zákaziek.

Benefity:
• Balík benefitov upresnený počas pohovoru
• Jasne špecifikovaná možnosť kariérneho a platového rastu
• Možnosť uskutočniť vlastný potenciál, nápady
• Neustály odborný a profesný rozvoj
• Pomoc s dlhodobou realokáciou v prípade potreby

Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Popredný slovenský dodávateľ TZB. Spoločnosť v rastovom režime s výbornou reputáciou a zameraním na dodávanie kvalitných služieb.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• Skúsenosti na obdobnej pozícii v trvaní minimálne 3 roky
• Schopnosť slovom a písmom komunikovať v anglickom jazyku
• Precíznosť, analytické schopnosti a zmysel pre detail
• Dobré logické a technické myslenie
• Flexibilný a proaktívny prístup a schopnosť plniť úlohy v krátkych časových úsekoch
• Široké technické vedomosti v oblasti HVAC
• Výborné komunikačné zručnosti a schopnosť riešiť problémy
• Manažérske zručnosti a koordinácia práce zamestnancov
• Schopnosť hájiť záujmy spoločnosti v súlade s firemnou stratégiou
• Zodpovednosť, dôslednosť, disciplinovanosť a flexibilita
• Schopnosť motivovať vlastným príkladom a byť oporou pre tím
• Ochota cestovať po území SR

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3126645  Dátum zverejnenia: 25.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Atraktívny plat upresnený počas pohovoru