Technológ Nitra

HEADSCOUT s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trnava, Nitriansky kraj, Nitra
Termín nástupu
Podľa možností vybraného kandidáta
Ponúkaný plat (brutto)
Upresnený počas telefonického rozhovoru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Krátko o pozícii:
Technologické riadenie a organizovanie práce na zverenom pracovisku vrátane komplexnej zodpovednosti za jeho správny chod a najmä kvalitne vykonávanú prácu.

 Vylepšovanie a nahrádzanie existujúcich technologických postupov vstrekovania plastov
Vykonávanie dohľadu nad dodržiavaním technologických postupov
 Riadenie procesu prípravy výroby s cieľom eliminovať možné nedostatky
 Posudzovanie kvality nových výrobkov
 Analyzovanie vzniknutých odchýlok v spolupráci so zmenovými majstrami
 Záznam a spracovanie výrobných parametrov
 Zabezpečovanie náradia a pomôcok pre výrobu.

 Balík benefitov upresnený počas pohovoru
 Jasne špecifikovaná možnosť kariérneho a platového rastu
 Možnosť uskutočniť vlastný potenciál, nápady
 Neustály odborný a profesný rozvoj

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť zaoberajúca sa vstrekovaním a montážou technických plastových dielov pre rôzne oblasti priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

 Skúsenosti na obdobnej pozícii v trvaní
minimálne 2 roky
 Znalosť technologických postupov a
zoraďovačských prác
 Organizačné a riadiace schopnosti
 Komunikatívnosť
 Schopnosť spolupracovať
 Schopnosť permanentného vzdelávania

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť so špecializáciou na priemysel. Hlavnou ponúkanou službou je recruitment kvalifikovaných profesionálov. Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Letná 27
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra GUBOVÁ
Tel.: 0908 612 379
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 3114402   Dátum zverejnenia: 19.7.2017