Upratovačka

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj, okres Nitra
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Atraktívne platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stručná charakteristika:
Zamestnanec venuje svoj pracovný čas, svoju pozornosť a svoje schopnosti plneniu hlavných činností s riadnou starostlivosťou, svedomite a čestne v najlepšom záujme zamestnávateľa.

• Upratovanie v administratívnych a skladových priestoroch podľa
stanoveného harmonogramu
• Vysávanie/zametanie nečistôt z kobercov, rohožiek a iných povrchov
• Umývanie podláh strojom/ nástrojom na to určeným
• Umývanie a leštenie okien, zrkadiel a iných sklenených plôch
• Čistenie a dezinfikovanie sociálnych a iných sanitárnych zariadení
• Vysýpanie a odnášanie nečistôt do smetných košov
• Polievanie kvetov
• Práca s čistiacimi prostriedkami určenými na odstraňovanie nečistôt
• Dopĺňanie dávkovačov na mydlo, toaletný papier, utierky a iné dezinfekčné
prostriedky
• Starostlivosť o ochranné odevy a pracovné pomôcky (pranie, sušenie,
žehlenie)
• Vykonávanie ostatných bežných upratovacích prác (utieranie prachu,
tepovanie a podobne) podľa potreby nadriadeného

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Svetový líder vo výrobe plastov. Spoločnosť s veľmi dobre fungujúcimi procesmi a jasným programom kariérneho rastu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Precíznosť, dôslednosť a chuť upratovať, schopnosť pracovať s ľuďmi aj samostatne.

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3111063  Dátum zverejnenia: 23.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Atraktívne platové ohodnotenie