Procurement Analyst

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, jedného z najúspešnejších developerov v CEE regióne, obsadzujeme pozíciu Biznis analytika nákupu, ktorý bude zodpovedať za tvorbu reportov v oblasti nákupu materiálov, ktorý bude slúžiť pre strategické rozhodnutia spoločnosti.

Zodpovednosti:
- Prevod dostupných údajov z oddelenia nákupu na zrozumiteľné informácie, vytváranie prehľadných reportov zo spracovaných informácií, poskytovanie reportov pre strategické rozhodnutia
- Zber, spracovanie a kontrola údajov pre overenie stavebných nákladov pred zahájením realizácie
- Vytvorenie a správa analytického modelu pre sledovanie a porovnávanie finančných a technických ukazovateľov jednotlivých projektov
- Definovanie a nadstavenie vhodných bilančných ukazovateľov stavieb pre potreby budúcej analýzy
- Vytvorenie systému analýz zvlášť pre jednotlivé profesie a definovanie matematických súvislostí medzi jednotlivými profesiami
- Implementácia systému analýz do interných procesov firmy

- práca pre jedného z najvýznamnejších developerov u nás aj v zahraničí
- motivujúce platové ohodnotenie
- práca v tíme špecialistov
- práca na medzinárodných projektoch
- profesijný rast
- 13.,14.,15. plat a iné projektové odmeny

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mailovú adresu:
[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre klienta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné/ekonomika stavieb, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- hľadáme kandidáta s praktickými skúsenosťami v oblasti vytvárania a aktualizácií analýz
- skúsenosť zo stavebnej oblasti výhodou
- silné analytické schopnosti - 75%, technické znalosti v oblasti stavebníctva - 25% výhodou
- skúsenosti s používaním štatistických programov pre analýzu a spracovanie dát (MS-Excel, SAS alebo iný software k tvorbe analýz) na vynikajúcej úrovni
- tímový hráč, samostatnosť, spoľahlivosť

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3073533  Dátum zverejnenia: 20.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou