Konštruktér textilných návrhov

HEADSCOUT s.r.o.

Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky
Termín nástupu
Dľa dohody s úspešným kandidátom
Mzdové podmienky (brutto)
Atraktívny plat, upresnený počas telefonického pohovoru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

O pozícii:
Máte skúsenosti s navrhovaním textilov v priemysle, oblečenia alebo so šijacou výrobou? Baví Vás vytvárať dizajn pre priemysel a chcete sa zlepšovať v medzinárodnej výrobnej spoločnosti s veľmi dobre fungujúcimi procesmi a zvučným menom? Pošlite nám svoj životopis a naštartujte kariéru tým správnym smerom!

Popis práce:

• Návrh a dizajn nových typov výrobkov.

• Redizajn existujúcich výrobkov.

• Práca s technickou dokumentáciou.

• Samostatné vykonávanie konštrukčných úloh v rámci projektových tímov.

• Tvorba konceptov, 3D technických modelov.

• Úzka spolupráca a komunikácia s výrobou, kvalitou a nákupom.

• Atraktívne finančné ohodnotenie

• Ročné odmeny

• Realokačný bonus a pomoc s realokáciou

• Neopakovateľná kariérna výzva pre medzinárodnú spoločnosť

• Neustály rozvoj vedomostí, zručností a schopností

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce: HURBANOVO

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Svetový líder vo výrobe obalov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Znalosť nástrojov Solidworks a Catia výhodou

• Skúsenosti v textilnej, šicej, alebo obalovej výrobe výhodou

• Výborné komunikačné schopnosti

• Silná orientácia na detaily a ich porozumenie

• Schopnosť komunikovať v Angličtine

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3062982  Dátum zverejnenia: 16.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Atraktívny plat, upresnený počas telefonického pohovoru