Inžinier kvality pre dodávateľov (SQA)

HEADSCOUT s.r.o.

Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, okres Bánovce nad Bebravou, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Prievidza, okres Topolčany
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú spoločnosť, ktorá vyrába plastové diely pre automobilový priemysel, hľadáme Inžiniera kvality pre dodávateľov, ktorý bude zodpovedať za zabezpečenie kvality dodávateľa, za aplikovanie štandardov kvality a špecifických požiadaviek zákazníkov, ich riadenie a hodnotenie.
* pozícia nevyžaduje cestovanie

Miesto výkonu práce: Bánovce nad Bebravou

Nadriadený pozícii: Quality manager
podriadení: 2 Operátori vstupnej kontroly

• Zodpovednosť za riadenie kvality dodávateľov a dodávaných dielov
• Hodnotenie a overovanie dodávaných komponentov na pravidelnej báze.
• Sledovanie ukazovateľov kvality – PPM, vývoj reklamácii, Týždenné a mesačné vyhodnocovanie podielu zmätkovitosti
• Zabezpečovanie spätnej väzby o kvalite komponentov pre riadenie výroby.
• Riadenie komunikácie smerom k dodávateľom v prípade dodania nekvalitných komponentov.
• Riadenie aktivít smerom k zabezpečeniu odstráneniu kvalitatívnych nedostatkov zo strany dodávateľa.
• Riadenie skupiny operátorov vstupnej kontroly,
• Monitorovanie korektívnych opatrení zo strany dodávateľa v časovom rámci
• Vzorkovanie nových dielov podľa VDA , PPAP
• Zabezpečovanie súladu oddelení výroby, kvality, bezpečnosti práce s Vaším oddelením.
• Podporuje nákupcov s argumentami pri eskalačných mítingoch alebo rokovaniach.

• Balík benefitov vzťahujúci sa k pozícii upresnený počas pohovoru
• Flexibilný pracovný čas
• 13.plat + ročná odmena do výšky 70% platu
• Príspevok na dopravu
• Možnosť realizácie vlastného potenciálu
• Ročný bonus

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mail adresu: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• skúsenosť na podobnej pozícii v oblasti kvality v automobilom priemysle
• skúsenosť s riadením tímu kontrolórov výhodou,
• znalosť nástrojov kvality, PFMEA, SPC, MSA, hlásenia 8D, ISO TS,
• technické myslenie.
• znalosť komunikatívnej Angličtiny

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3044523  Dátum zverejnenia: 9.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou