Produkt manažér

HEADSCOUT s.r.o.

okres Lučenec, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Rožňava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú firmu v oblasti recyklácie a odpadového hospodárstva, hľadáme kandidáta na pozíciu Produkt manažéra, ktorý vykonáva obchodnú činnosť súvisiacu s nákupom tovaru a predajom produktov na Slovensku aj v zahraničí.

Na pozícii budete zodpovedný za:
• aktívne vyhľadávanie potenciálnych partnerov a starostlivosť o databázu existujúcich obchodných partnerov
• dodržiavanie platobných podmienok a stav pohľadávok u obchodných partnerov,
• správnosť vyhotovenia obchodných dokumentov (zmlúv, cenových ponúk),
• platnosť dokumentov vyplývajúcich z legislatívy
• dodržiavanie platnej legislatívy z oblasti životného prostredia
• plnenie zadaných úloh, riešenie reklamácií
• vedenie obchodnej agendy
• poznanie, riadenie a dodržiavanie platných zákonov
• hmotné a nehmotné pracovné prostriedky
• tvorbu cenníkov a zmlúv
• vypracovanie štatistiky v zmysle zadaných pokynov nadriadeného
• tvorbu reportov

• práca v stabilnej spoločnosti
• práca v dynamickom kolektíve
• motivujúce finančné ohodnotenie
• odborné vzdelávanie a profesijný rast

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mailovú adresu:
[email protected]

Zároveň Vás prosíme o zaslanie Vášho súhlasu o spracovanie a uchovanie osobných údajov:

Súhlasím so správou, so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti HEADSCOUT, s.r.o. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je možné súhlas kedykoľvek písomne odvolať v spoločnosti HEADSCOUT, s.r.o.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Odpadové hospodárstvo

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• VŠ/SŠ (technické resp. chemické zameranie výhodou)
• znalosť práce s PC (Microsoft Word, Microsoft Excel, Internet, e-mail)
• znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni
• obchodné zručnosti - prax na podobnej pozícii
• komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, zodpovednosť
• vodičský preukaz skupiny B
• znalosť problematiky v oblasti životného prostredia (odpadové, vodné hospodárstvo, ovzdušie ) výhodou

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3032671  Dátum zverejnenia: 14.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou