Administrátor Bezpečnostných Systémov

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, developerskú spoločnosť, ktorá je jedným z najväčších developerov komerčných stavieb na Slovensku ako aj v zahraničí, hľadáme pozíciu Špecialista Bezpečnostných Systémov, ktorý bude zodpovedať za prevádzkový monitoring budov, kamerových systémov a prístupov.

Na pozícii budete zodpovedný za:
- Administráciu bezpečnostných systémov v budovách (Business centrá)
- Správa vydávania virtuálnych prístupových kariet
- Vydávanie prístupových kariet novým zamestnancom a užívateľom
- Správa kamerových systémov
- Navrhovanie architektúry bezpečnostných systémov v nových priestoroch
- Spolupráca pri navrhovaní a realizácií vstupných systémov v budovách
- Poskytovanie ad-hoc podpory užívateľom

- práca v jednej z najvýznamnejších spoločností na Slovenskom trhu
- stabilná práca
- motivujúce finančné ohodnotenie
- ročný bonus až do výšky troch platov
- odborné vzdelávanie
- profesijný rast

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mailovú adresu: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- 5 rokov praxe na rovnakej alebo príbuznej pozícii
- Vodičské oprávnenie skupiny B
- Anglicky jazyk na aktívnej úrovni

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2991380  Dátum zverejnenia: 10.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou