IT Infrastructure Manager

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

IT Infrastructure manager zodpovedá za:
- zabezpečenie maximálnej dostupnosti IT systémov a služieb v rámci podnikovej a priemyselnej infraštruktúry
- prostredníctvom IT Helpdesku zodpovedá za poskytovanie užívateľskej podpory v súlade so stanovenými SLA pre dané služby.
- riadenie tímu 4-5 podriadených zložený zo systémových, sieťových a databázových administrátorov
- nastavenie KPI pre oddelenie prevádzky a zabezpečuje ich plnenie v súlade so stanovenými cieľmi
- vykonáva dohľad nad procesmi a fungovaním IT Help Desku
- zodpovedá za bezporuchový chod a bezpečnosť IT infraštruktúry
- vykonáva dohľad a zúčastňuje sa na správe podnikovej a priemyselnej infraštruktúry, ktorú tvorí virtualizačné prostredie lokalizované u cloudových poskytovateľa DC, dátové a aplikačné servery, bezpečnostná a sieťová infraštruktúra, zálohovací a archivovací systém, pripojenie do internetu
- nastavuje a udržiava alerting a monitoring pre bežiace IT systémy, dátové prenosy a kritické infraštruktúrne prvky, poskytuje pravidelný prevádzkový reporting
- zodpovedá za výber, dojednáva zmluvy a priebežne spravuje vzťahy s externými partnermi a dodávateľmi služieb
- poskytuje technickú expertízu a manažérsku podporu pri realizácii systémových projektov súvisiacich s rozvojom infraštruktúry a kybernetickej bezpečnosti
- zodpovedá za správu a údržbu pracovných staníc a periférnych zariadení, operačných systémov a užívateľského softvéru
- Zodpovedá za správu užívateľských účtov, prideľovanie užívateľských prístupov a oprávnení

- práca pre úspešnú medzinárodnú spoločnosť
- práca v tíme špecialistov
- profesijný rast
- 13. plat a iné benefity

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mailovú adresu:
[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Vodné hospodárstvo, dodávka tepla

Pozíciu obsadzujeme pre klienta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- prax v oblasti sieťovej a serverovej infraštruktúry
- prax minimálne 1 rok praxe s riadením IT tímu
- základné manažérske zručnosti na riadenie, koučovanie, plánovanie a podporu členov tímu
- praktické skúsenosti a znalosti Microsoft systémov – Active Direcotry, Windows, SQL
- skúsenosť s využívaním aplikácií Landesk, Flowmon
- znalosť LAN a WAN technológií
- základná znalosť a porozumenie procesným štandardom ITSM/ITIL
- prozákaznícka orientácia;
- komunikačné a prezentačné zručnosti;

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2990497  Dátum zverejnenia: 29.3.2017