Procesný manažér vstrekovania

HEADSCOUT s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, okres Nitra
Termín nástupu
Dľa dohody s úspešným kandidátom
Mzdové podmienky (brutto)
Atraktívny plat upresnený počas telefonického pohovoru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Rozvoj vstrekovacích systémov a procesov pre dosahovanie maximálnych výsledkov.
• Dohľad nad FMEA a inými štandardnými procesmi vstrekovania.
• Vytvorenie efektívnych komunikačných kanálov vo vnútri tímu za účelom uplatnenia maximálneho potenciálu každého jednotlivca za spoločný cieľ.
• Riadenie neustáleho zlepšovania a zvyšovania produktivity prostredníctvom SMED, normovania, využitia nástrojov.
• Supervízia riadenia pravidelnej údržby vstrekolisov
• Navrhovanie a riadna implementácia inovácií, obmeny zariadení pre znižovanie odstávok a zvyšovanie produktivity.
• Riadenie rozbehu nových projektov vstrekovania, úzka spolupráca s oddelením New Product Developmentu.
• Technicky usmerňovať ostatné oddelenia výroby.
• Úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami pre zvyšovanie produktivity.
• Rešpektovanie všetkých smerníc bezpečnosti a ochrany zdravia zamestnancov.

• Balík benefitov vzťahujúci sa k pozícii upresnený počas pohovoru
• Práca v medzinárodnej spoločnosti so zastúpením po celom svete
• Reálna možnosť rozšíriť svoje vedomosti a schopnosti
• Veľmi dobre fungujúce procesy v spoločnosti
• Možnosť realizácie vlastného potenciálu
• Realokačný balík (finančná a iná pomoc pri presťahovaní)
• Sing In balík

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce: NITRA.

Zamestnávateľ poskytuje pomoc s dlhodobou realokáciou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Medzinárodná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

• 2 roky skúseností na podobnej pozícii v oblasti vstrekovania plastov
• Znalosť FMEA, SMED
• Veľmi dobre komunikačné a prezentačné schopnosti.
• Technické a analytické myslenie.
• Silná tímová orientácia

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2973924  Dátum zverejnenia: 14.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Atraktívny plat upresnený počas telefonického pohovoru