Senior Manažér Kvality

HEADSCOUT s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, okres Trnava, okres Nitra
Termín nástupu
Podľa dohody s úspešným kandidátom
Atraktívny plat, interval predstavený počas telefonického pohovoru.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Senior manažér kvality s európskymi zodpovednosťami a právomocami.

Ako náš nový manažér kvality budete zodpovedný za:

• Nastavenie a implementáciu procesov manažmentu kvality
• Riadenie vstupnej, procesnej a výstupnej kvality
• Inovácie v oblasti kvality
• Riadenie tímu inžinierov kvality
• Identifikácia kľúčových indikátorov kvality a ich následný reporting
• Riadenie procesu riešenia reklamácií, navrhovanie nápravných a preventívnych opatrení
• Dokumentáciu spojenú s technologickými postupmi, dodržiavaním predpisov
• Podporu všetkých výrobných a logistických oddelení v oblasti kvality
• Riadenie analýz procesov výroby pre minimalizovanie odpadu, prestojov a zvyšovanie efektivity produkcie
• Riadenie tímu v riešení problémov vo výrobe, ako aj vo vzťahu ku klientovi
• Vytvorenie vzťahov so všetkými oddeleniami spoločnosti pre celkovú podporu zvyšujúcej sa kvality produkcie
• Auditovanie dodaných častí, dodávateľského procesu, ako aj dodávateľov
• Strategické plánovanie procesov kvality v zhode s komerčným plánovaním

• Balík benefitov vzťahujúci sa k pozícii upresnený počas pohovoru
• Práca v medzinárodnej spoločnosti so zastúpením po celom svete
• Reálna možnosť rozšíriť svoje vedomosti a schopnosti
• Veľmi dobre fungujúce procesy v spoločnosti
• Možnosť realizácie vlastného potenciálu
• Realokačný balík (finančná a iná pomoc pri presťahovaní)
• Sing In balík

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce: NITRA.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Svetový líder vo výrobe plastov. Spoločnosť so zastúpením po celom svete s viac ako 30.000 zamestnancami a výbornou reputáciou tak v európskom, ako aj slovenskom meradle.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• 2 roky skúseností na podobnej pozícii v oblasti vstrekovania plastov/obalového priemyslu
• Znalosť štandardov kvality
• Veľmi dobre komunikačné a prezentačné schopnosti.
• Chápanie trhového a obchodného prostredia
• Istota v rozhodovaní
• Vysoká interná motivácia
• Strategické myslenie
• Technické a analytické myslenie.
• Silná tímová orientácia
• Schopnosť motivovať vlastným príkladom
• Ambície stať sa dôležitou súčasťou medzinárodnej korporácie

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2962498  Dátum zverejnenia: 6.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Atraktívny plat, interval predstavený počas telefonického pohovoru.