Manažér údržby - Senior

HEADSCOUT s.r.o.

Prešovský kraj, Košický kraj, okres Liptovský Mikuláš, okres Poprad
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Atraktívny plat, upresnený počas pohovoru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Člen vedenia spoločnosti, s preukázateľnými znalosťami a skúsenosťami v implementácii procesov údržby vo veľkej spoločnosti.

• Zodpovedný za optimalizáciu strojových zariadení a bezporuchový chod s cieľom zabezpečiť plnenie operatívnych plánov, za riadenie a vedenie každého a jedného člena tímu k neustálemu zlepšovaniu
• Spracováva a aktualizuje stratégiu údržby (TPM) v súlade s obchodnými požiadavkami a internými/externými potrebami zákazníkov
• Definuje a rozvíja postupy údržby pre všetky procesy údržby (opravné, preventívne, náhradné diely, príslušenstvo, nástrojárstvo)
• Maximalizuje bezporuchový chod a kapacitu strojov a príslušenstva prostredníctvom efektívneho prediktívneho a preventívneho programu údržby
• Udržiava a analyzuje históriu aktuálnej údržbárskej práce vykonávanej s cieľom implementovať neustále zlepšovanie a úsporu nákladov
• Sleduje a mesačne reportuje kľúčové výkonnostné ukazovatele (KPI) a stav údržby a zariadení (disponibilita, použitie náhradných dielov a zásob, prestoje, plán preventívnej údržby, atď.)
• Kľúčový hráč v procese firemnej eskalácie
• Riadi tím údržbárov, nástrojárov vrátane hodnotenia ich rozvoja a výkonu
• Riadi rozpočet oddelenia a výdavky prostredníctvom finančného reportu
• Manažuje proces výberu dodávateľov príslušenstva, vrátane cenových ponúk, participuje na procese špecifikácie príslušenstva (vypeňovanie, termo lisovanie, termo formovanie, atď.), zabezpečuje projektový manažment a implementáciu v súlade s multifunkčným tímami
• Spolupracuje s inžinieringom pri tvorbe plánov a zdôvodnení pre kapitálové projekty (CAPEX)
• Vedie a zabezpečuje dodržiavanie bezpečnosti strojov príslušenstva, riadi zdroje na zabezpečenie štandardov BOZP
• Propaguje a zabezpečuje 5S kultúru medzi firmou a trénermi, vytvára operatívne tímy, ak je to potrebné
• Zodpovedá za ďalšie manažérske systémy vo výrobe, kvalite, BOZP zóny a iné externé a interné štandardy a predpisy

Miesto výkonu práce: Poprad

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle, vyrábajúca autodoplnky, plastové časti výrobkov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

• Vysokoškolské vzdelanie I. Stupňa – Elektrický a strojársky inžiniering výhodou
• Výborné vodcovské schopnosti a bohaté skúsenosti s manažovaním tímov
• Znalosť požiadaviek BOZP z hľadiska bezpečnosti údržby
• Vynikajúce verbálne a dobré písomné komunikačné schopnosti
• Znalosť TPM, SMED, FMEA, RootCauseAnalysis
• Six Sigma certifikát výhodou
• Veľmi dobré plánovacie a organizačné schopnosti
• Skúsenosti s CMMS platformami (SAP)
• Veľmi dobré počítačové znalosti
• Silné systematické riešenie problémov a analytické myslenie
• Preukázateľné vodcovské schopnosti

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2961563  Dátum zverejnenia: 6.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Atraktívny plat, upresnený počas pohovoru