Pracovník príjmu materiálu (lokalita Humenné)

HEADSCOUT s.r.o.

Prešovský kraj, Košický kraj, okres Humenné, okres Snina, okres Vranov nad Topľou, okres Michalovce
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zaradenie na úsek skladového hospodárstva a logistiky
- Príjem materiálu v informačnom systéme

- práca ako kmeňový zamestnanec spoločnosti
- preplácané nadčasy
- práca s najnovšími strojmi
- práca v zahraničnej spoločnosti
- zaujímavé platové ohodnotenie

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu prostredníctvom Profesie alebo priamo na adresu:
[email protected]

Zároveň Vás prosíme o zaslanie Vášho súhlasu o spracovanie a uchovanie osobných údajov:

Súhlasím so správou, so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti HEADSCOUT s.r.o. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je možné súhlas kedykoľvek písomne odvolať v spoločnosti HEADSCOUT s.r.o.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

min. SŠ vzdelanie technického smeru (zameranie na strojárstvo)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Precíznosť a dôslednosť
- Samostatnosť
- Flexibilita v zmenovom systéme práce
- Ovládanie práce s PC (Outlook, Word, Excel)
- Pozícia je vhodná aj pre absolventa
- Anglický jazyk výhodou

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2953660  Dátum zverejnenia: 1.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou