Manažér kvality (automotive)

HEADSCOUT s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Trnava
Termín nástupu
Dľa dohody s úspešným kandidátom
Atraktívny plat a bonusový systém, upresnený počas telefonického pohovoru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného človeka s ambíciou riadiť procesy manažmentu kvality v prosperujúcej spoločnosti s viac ako 1500 zamestnancami, so zameraním na výrobu interiérov automobilov.
Nadriadená pozícia: General Manager
Miesto práce: TRNAVA

Na pozícii budete zodpovedný za

• Zodpovednosť za manažovanie a monitorovanie dosahovania cieľov kvality v rámci celej organizácie
• Nastavenie a implementáciu procesov manažmentu kvality
• Identifikácia kľúčových indikátorov kvality a ich následný reporting
• Komunikácia s klientom
• Riešenie reklamácií, navrhovanie nápravných a preventívnych opatrení
• Dokumentáciu spojenú s technologickými postupmi, dodržiavaním predpisov
• Podpora všetkých výrobných a logistických oddelení v oblasti kvality
• Riadenie analýz procesov výroby pre minimalizovanie odpadu, prestojov a zvyšovanie efektivity produkcie
• Riadenie tímu v riešení problémov vo výrobe, ako aj vo vzťahu ku klientovi
• Vytvorenie vzťahov so všetkými oddeleniami spoločnosti pre celkovú podporu zvyšujúcej sa kvality produkcie
• Auditovanie dodaných častí, dodávateľského procesu, ako aj dodávateľov.

• Práca v medzinárodnej spoločnosti pôsobiacej v automobilovom priemysle
• Služobný automobil
• Zaujímavé sociálne benefity
• Príspevok pri narodení dieťaťa
• Jazykové kurzy
• Profesijné odborné vzdelávanie zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

V prípade vášho záujmu nám zašlite Váš životopis na email:
[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná strojárska spoločnosť s klientmi po celom svete masívne rozširujúca svoje výrobné kapacity.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• anglický jazyk - aktívne
• Minimálne 5 rokov skúsenosti na pozícii Manažér kvality, ideálne v automobilovom priemysle - zameranie na výrobu interiérov veľkou výhodou
• Znalosť nástrojov kvality
• Entuziazmus pre prácu
• Motivácia iných vlastným príkladom
• Veľmi dobré komunikačné zručnosti

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2938401  Dátum zverejnenia: 10.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Atraktívny plat a bonusový systém, upresnený počas telefonického pohovoru