Supplier quality engineer

HEADSCOUT s.r.o.

Trnavský kraj, Hlohovec, Piešťany, Trnava, Trenčiansky kraj, Myjava, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
Podľa dohody s úspešným kandidátom
Ponúkaný plat (brutto)
Atraktívny plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečenie kvality dodávateľov, aplikovanie štandardov kvality a špecifických požiadaviek zákazníkov
- Používanie kvalitárskych nástrojov: APQP, PPAP, D & PFMEA, DOE, ISO TS-1694
- Vykonávanie auditov u dodávateľov a interných auditov podľa ISO/TS 16949, VDA 6.3
- Kvalifikácia nových dodávateľov, hodnotenie a audit dodávateľov, rozvoj problémových dodávateľov
- Návrh nápravných a preventívnych opatrení na neustále zvyšovanie kvality produkcie
- Účasť na zlepšovacích procesoch
- Riešenie problémov pomocou analýzy a nástrojov – 8D, 5Why, Cause/Effect Diagram

• práca pre dynamicky sa rozvíjajúcu medzinárodnú spoločnosť
• flexibilná pracovná doba
• fungujúci systém kariérneho rastu
• systém školení, vzdelávania

V prípade Vášho záujmu zašlite svoj životopis prostredníctvom portálu Profesia alebo na email:
litvakova@head-scout.com

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Pozíciu obsadzujeme pre klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

• Anglický jazyk - aktívne
• 2 roky skúseností na rovnakej/podobnej pozícii vo výrobe
• Entuziazmus pre prácu
• Motivácia iných vlastným príkladom
• Veľmi dobré komunikačné zručnosti

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť so špecializáciou na priemysel. Hlavnou ponúkanou službou je recruitment kvalifikovaných profesionálov. Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Letná 27
040 01 Košice