Údržbár (prevádzkový elektrikár/mechanik)

HEADSCOUT s.r.o.

Košický kraj, okres Humenné, okres Snina, okres Michalovce, okres Trebišov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preventívna a korektívna údržba pridelených výrobných strojov (automatizované a polo-automatizované výrobné linky)
- vykonávanie mechanickej údržby a elektro údržby
- zabezpečenie chodu automatizovaných liniek na pridelenom stredisku po technickej stránke
- zodpovedá za zapisovanie vykonanej i plánovanej údržby do systému SAP
- práca na 3 zmeny

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- 13. a 14. plat
- zaujímavý sociálny program

V prípade Vášho záujmu nám zašlite Váš životopis prostredníctvom portálu Profesia alebo na mail:
[email protected]

Spoločnosť bude kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Pozíciu obsadzujeme pre klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- odborná spôsobilosť v elektrotechnike podľa § 22;
- min.3 roky skúsenosti na podobnej pozícii
- skúsenosť ako mechanik strojov výhodou

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2932396  Dátum zverejnenia: 22.1.2018