Management Board Assistant

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
Motivujúci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, významnú developerskú spoločnosť, hľadáme pozíciu PA, ktorá bude zodpovedná za organizovanie kalendára a iných aktivít pre manažérov nadnárodnej developerskej spoločnosti.
Na pozíciu hľadáme samostatnú, angažovanú a dedikovanú kandidátku, so skúsenosťou ako PA, aktívnym anglickým jazykom a profesionálnym vystupovaním.

- Má znalosti a prehľad o fungovaní manažérov, o významných aktivitách v rámci oddelenia a spoločnosti.
- Vybavuje korešpondenciu (prijíma, eviduje a odosiela), prijíma, selektuje a prepája telefonáty.
- Spracováva a archivuje dokumenty
- Zbiera podklady k prezentáciám a pripravuje prezentácie. Participuje na prezentáciách, robí zápisy z meetingov a stretnutí.
- Pripravuje podklady k faktúram, eviduje náklady v rámci prideleného oddelenia.
- Pozná potreby a pracovný rozvrh manažérov, má prehľad o fungovaní, potrebách ako i zmenách v rozvrhu.
- Spravuje kalendár a informuje v dostatočnom predstihu o plánovaných aktivitách a rozvrhu
- Plánuje a organizuje pracovné stretnutia, pripravuje podklady, rezervuje zasadacie miestnosti, materiálne zabezpečuje stretnutia a objednáva občerstvenie. Prijíma a usádza návštevy.
- Zabezpečuje služobné cesty, dopravu a rezervuje ubytovanie.

- práca pre úspešnú, rýchlo rastúcu spoločnosť s medzinárodným pôsobením
- dynamická práca v príjemnom kolektíve
- práca na medzinárodných projektoch
- profesijný rast
- koncoročný bonus do výšky troch platov

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mailovú adresu:
[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pozíciu obsadzujeme pre klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- prax na pozícii Osobnej asistentky
- výborné komunikačné a organizačné zručnosti
- samostatnosť a schopnosť prioritizovať
- dôslednosť
- proaktívna osobnosť
- teamový hráč

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2920139  Dátum zverejnenia: 3.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Motivujúci