Profesný špecialista - hrubá stavba

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, jednu z najvýznamnejších developerských spoločností u nás aj v zahraničí, hľadáme kandidáta na pozíciu Profesného špecialistu oblasť technického zariadenia budov.

Na pozícii budete zodpovedný za:
- príprava rozpočtu stavebných nákladov za danú profesiu (Fasáda, skelet, zakladanie, oceľové konštrukcie, zámočnícke výrobky, strechy...) na základe stavebnej dokumentácie
- tvorba odhadu v Cenkrose
- pripomienkovanie kvality a obsahu projektovej dokumentácie, účasť sa na koordinačných meetingoch
- zodpovednosť za tvorbu harmonogramu tendrovania, organizácia a realizácia tendrov
- vyhodnotenie ponúk dodávateľov s cieľom zabezpečiť čo najvýhodnejšie podmienky pre projekt
- prezentácia finálnych víťazov tendrov a finálneho technického riešenia manažérom
- príprava podkladov a zmlúv s vybranými dodávateľmi pre stavebného manažéra
- odovzdáva PD a staveniska v spolupráci so stavbyvedúcim
- súčinnosť so stavbyvedúcim počas realizácie stavby, účasť na kontrolných dňoch
- účasť na kolaudácii stavby
- odsúhlasovanie faktúr od dodávateľov podľa skutočného stavu stavby

- práca v stabilnej spoločnosti so silným zázemím na trhu
- práca v jednej z najvýznamnejších spoločností na Slovenskom trhu
- motivujúce finančné ohodnotenie
- ročný bonus až do výšky troch platov
- odborné vzdelávanie a profesijný rast

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mailovú adresu: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- prax s nákupom v oblasti stavebníctva, prax s tendrovaním a výberom dodávateľov
- prax s nákupom skeletov, výstuží. stavebných materiálov
- aktívny anglický jazyk výhodou
- znalosť AutoCAD na užívateľskej úrovni
- osobná zrelosť
- samostatnosť, zodpovednosť, orientácia na cieľ

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2912730  Dátum zverejnenia: 20.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v závislosti od skúseností