Výrobný riaditeľ pre medzinárodnú strojársku spoločnosť

HEADSCOUT s.r.o.

Prešovský kraj, Košický kraj, okres Humenné, okres Medzilaborce, okres Snina, okres Michalovce
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodnú strojársku spoločnosť, ktorá sa venuje zákazkovej výrobe jednoúčelových strojov, obsadzujeme pozíciu Vedúceho výroby, ktorý bude zodpovedať za riadenie výroby s cca 450 zamestnancami.
Na pozíciu hľadáme kandidáta so strojárskym vzdelaním, skúsenosťami s riadením výroby a anglickým jazykom na komunikatívnej úrovni.

- Riadiť výrobný proces v zákazkovej strojárskej výrobe (trieskové obrábanie kovov)
- Dodržiavanie činnosti vyplývajúcich z pokynov riaditeľa spoločnosti
- Plniť termíny dodávok
- Zavádzanie nových projektov za účelom zvyšovania produktivity práce
- Transfer výroby zo zahraničia na Slovensko
- Komunikácia so zahraničnými zákazníkmi
- Zodpovednosť za kľúčové indikátory výkonnosti a efektivity

- práca v medzinárodnej spoločnosti
- práca s modernými technológiami
- ročný bonus
- ročné zvyšovanie platu

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mail adresu: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre klienta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- Prax na vedúcej pozícií v strojárskej spoločnosti min. 2 roky
- Anglický jazyk - komunikačná úroveň
- Znalosti 5S, TPM
- Skúsenosti s riadením tímu
- Dobré komunikačné schopnosti
- Flexibilita, schopnosť pracovať pod stresom

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2899444  Dátum zverejnenia: 21.11.2017