Technológ (junior/senior)

HEADSCOUT s.r.o.

Prešovský kraj, Košický kraj, okres Humenné, okres Medzilaborce, okres Snina, okres Michalovce
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
na základe skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, významnú medzinárodnú spoločnosť hľadáme kandidátov na pozíciu Technológ a Senior technológ - Team leader.
Jedná sa o kumulatívnu pracovnú pozíciu.

Hlavné zodpovednosti:
- podieľanie sa na implementácii noriem a predpisov v oblasti technickej prípravy výroby
- tvorbu technologických postupov obrábania a montáže
- zadávanie prípravných a normovacích časov výroby
- výpočet ceny materiálu a ceny práce
- preskúmanie požiadaviek zákazníka pre vyrábané dielce
- Team leader zodpovedá aj za vedenie malého tímu technológov a za pravidelnú komunikáciu priamo so zákazníkom ohľadom stavu projektov

- práca v medzinárodnej spoločnosti
- práca s modernými technológiami
- preplácané nadčasy
- ročné zvyšovanie platu

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mail adresu: [email protected]

Spoločnosť bude kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre klienta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax na pozícii Technológa min. 2 roky
- strojárske vzdelanie
- znalosť materiálov a technológií
- znalosť noriem v strojárskej oblasti
- znalosť anglického jazyka
- proaktívny prístup

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2897738  Dátum zverejnenia: 23.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: na základe skúseností