Retail Leasing Manager (pre projekt nového shopping centra)

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
Motivujúci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, významnú developerskú spoločnosť u nás aj v zahraničí, hľadáme pozíciu Retali Leasing Managera, ktorá posilní retail leasingoý tím.

- kandidát na pozícii pozná prenajímaný projekt, silné a slabé stránky, špecifiká lokálneho nákupného správania, širšie vzťahy - dopravná dostupnosť, parkovanie apod.
- Aktívne vytvára a udržiava vzťahy, kontaktuje retailerov (maloobchodníkov) vrátane existujúcich nájomcov, získava informácie o ich krátko/dlhodobých potrebách a plánoch; získava spätnú väzbu; informuje ich o projektoch a možnostiach spolupráce; vytvára bázu pre ďalšiu spoluprácu.
- Samostatne vyjednáva obchodné podmienky prenájmu (finančné aj nefinančné); nachádza kreatívne riešenia a uzatvára dohody v primeranom čase a s očakávanými parametrami
- Vyjednáva obchodné podmienky vhodne zvolenými prostriedkami a intenzitou, s ohľadom na potrebu budovania dlhodobých vzťahov s retailermi a dobré meno spoločnosti
- Texty nájomných zmlúv dojednáva tak, aby zohľadňovali možnosti/potreby a procesy vo všetkých zúčastnených oddeleniach (napr. právne, účtovné, fakturačné, stavebné, ...)
- V dohodnutom rozsahu a čase aktualizuje dáta v príslušných databázach a reportoch.

- práca pre jedného z najsilnejších developerov u nás aj v zahraničí
- motivujúce platové ohodnotenie
- práca v tíme špecialistov
- práca na medzinárodných projektoch v rámci Európy
- profesijný rast - 13.,14.,15. plat a iné benefity

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mailovú adresu:
[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- VŠ/SŠ vzdelanie prednostne ekonomického zamerania, pozícia je vhodná aj pre absolventa, ktorý preukáže relevantné pracovné skúsenosti už počas štúdia
- Min.2 ročné pracovné skúsenosti v oblasti obchodu/marketingu/customer service
- Skúsenosti v oblasti prenájmu komerčných nehnuteľností a retailového sektoru sú vítané, nie sú však podmienkou
- Anglický jazyk – aktívne – podmienkou, Nemecký jazyk výhodou
- PC – MS Office na pokročilej užívateľskej úrovni
- VP. sk.B

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2889220  Dátum zverejnenia: 12.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Motivujúci