Inžinier kvality

HEADSCOUT s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, okres Nitra
Termín nástupu
Dľa dohody s úspešným kandidátom
Mzdové podmienky (brutto)
Atraktívny plat, upresnený počas telefonického pohovoru.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti so zabezpečovaním procesov kvality? Máme pre Vás ponuku v Nitre, pre nášho medzinárodného klienta, ktorý dynamicky expanduje.

Popis práce:
• Vytvárať a predkladať validačné dokumenty pre interné potreby alebo podľa požiadaviek zákazníka, podľa potrieb kontrolovať a schvaľovať validačné dokumenty pred schvaľovacím procesom
• Spracovávať a viesť procesy 8D reportingu, aktívne využívať metódy kvality (5WHY, Ishikawa, check sheet, pareto, ...)
• Podporovať CAPA procesy v rátane ich vlastníctva od začiatku až po ukončenie, implementovať opatrenia, zabezpečovať uzavretie CAPA v primeranom časovom horizonte
• Vyšetrovať nezhody, vykonávať analýzy koreňových príčin produktov a procesov, venovať dostatočnú pozornosť dokumentácii, dôsledne monitorovať kontrolu a verifikáciu
• Iniciatívne spravovať a vyvíjať procesy neustáleho zlepšovania kvality pre všetky produkty a procesy, zvláštnu pozornosť venovať sledovateľnosti
• Aktívne spolupracovať pri návrhu nového produktu (NPI), navrhovať a implementovať postupy pre ochranu pred chybami, metódy pre odhaľovanie chýb, vyvíjať kontrolné a meracie techniky
• Pripravovať a kontrolovať meracie protokoly, reporty a štúdie spôsobilosti, kontrolovať (FAIR) inšpekčné reporty pred ich schvaľovaním
• Aktívne sa podieľať na PFMEA a DFMEA, zabezpečovať aby dizajn produktu a dizajn výrobného procesu bol kontrolovateľný a merateľný
• Pripravovať a spravovať postupy spoločnosti, inštrukcie a procedúry pre podporu a správu Systému manažmentu kvality (QMS)
• Vyvíjať kontrolné postupy pre špecifické procesy (kontrolné plány)
• Podľa potrieb identifikovať a poskytovať podporu pri inšpekčných procesoch v prípade absencie alebo vyťaženia
• Implementácia postupov podľa priemyslom osvedčených metód
• Rešpektovať všetky aspekty bezpečnosti práce a v každom ohľade dodržiavať smernicu pre environmentálnu politiku
• Vykonávať všetky ostatné odôvodnené požiadavky nadriadených

• práca pre dynamicky sa rozvíjajúcu medzinárodnú spoločnosť
• 13. a 14. plat
• fungujúci systém kariérneho rastu
• systém školení, vzdelávania
• asistencia so zabezpečením ubytovania
• doprava do zamestnania zdarma

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce: NITRA.

Zamestnávateľ pomôže pomoc s presťahovaním sa úspešného kandidáta v prípade potreby.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Svetový líder vo výrobe plastov rozširuje výrobu na site v Nitre.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

• Anglický jazyk - aktívne
• 2 roky skúseností na rovnakej/podobnej pozícii vo výrobe
• Entuziazmus pre prácu
• Motivácia iných vlastným príkladom
• Veľmi dobré komunikačné zručnosti

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2889137  Dátum zverejnenia: 12.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Atraktívny plat, upresnený počas telefonického pohovoru.