Inžinier kvality

HEADSCOUT s.r.o.

Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, okres Partizánske, okres Prievidza, okres Topolčany
Termín nástupu
Dľa dohody s úspešným kandidátom
Mzdové podmienky (brutto)
Atraktívny plat, upresnený v telefonickom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

O pozícii:
Ste doma v kvalite a zaujímate sa o najmodernejšie trendy v bezpečnosti pri práci? Pošlite nám Vaše CV a budujte kariéru v spoločnosti s veľmi dobrou reputáciou.

Popis práce:

• Zodpovednosť za oddelenie vyrábajúce najmodernejšie vybavenie pre bezpečnosť pri práci,
• Koordinácia aktivít technikov kvality
• Úzka spolupráca s výrobou, nákupom, plánovaním,
• Denná komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi ohľadom reklamácii – komunikácia je v anglickom jazyku na dennodennej báze
• Riešenie problémov z výroby, schvaľovanie dodávateľov, zmena komponentov
• Zodpovednosť za plánovanie preventívnych a korektívnych opatrení pre zlepšovanie kvality výroby
• Pravidelný reporting kvality na zverenom úseku
• Motivácia všetkých zložiek výroby pre neustále zvyšovanie kvality

• Balík benefitov vzťahujúci sa k pozícii upresnený počas pohovoru
• Práca v medzinárodnej spoločnosti so zastúpením po celom svete
• Reálna možnosť rozšíriť svoje vedomosti a schopnosti
• Veľmi dobre fungujúce procesy v spoločnosti
• Možnosť realizácie vlastného potenciálu
• Realokačný balík (finančná a iná pomoc pri presťahovaní)
• Sing In balík

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce: Partizánske.

Spoločnosť poskytuje finančnú a nefinančnú pomoc s presťahovaním.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Medzinárodná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

• 2 roky skúseností na podobnej pozícii
• Záujem o veľmi atraktívnu a neustále sa rozvíjajúcu problematiku bezpečnosti pri práci
• Znalosť FMEA, 8D
• Znalosť SIX SIGMA je výhodou.
• Veľmi dobre komunikačné a prezentačné schopnosti.
• Technické a analytické myslenie.
• Prístup zameraný na zákazníka

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2845423  Dátum zverejnenia: 9.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Atraktívny plat, upresnený v telefonickom pohovore