Lean manager

HEADSCOUT s.r.o.

Prešovský kraj, okres Liptovský Mikuláš, okres Kežmarok, okres Poprad, okres Stará Ľubovňa, okres Spišská Nová Ves
Termín nástupu
Dľa dohody s úspešným kandidátom
Mzdové podmienky (brutto)
atraktívny plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Implementovať konkrétne akcie na dosiahnutie cieľov v oblasti Lean a Sprint

• Viesť školenia Lean nástrojov, vrátane nástrojov Lean manufacturing
(Hoshin, SMED, TPM, internal VSM, atď.)

• Zabezpečiť používanie a aplikáciu štandardov skupiny v oblasti
LEAN a SPRINT
pre pracovné štandardy a inú dokumentáciu spojenú s výrobnými pracoviskami, vizuálny manažment (napr. GAP tabule, QRQC, atď )

• Zabezpečiť používanie motivačných nástrojov,
napr. Systém zlepšovacích návrhov

• práca v dynamickej nadnárodnej automotive spoločnosti
• motivujúce finančné ohodnotenie
• flexibilný pracovný čas
• možnosť osobnostného a profesného rastu
• podpora vzdelávania
• príspevok na dopravu do zamestnania

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce: Poprad.

Zamestnávateľ poskytuje pomoc s presťahovaním uchádzača z celého územia SR.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Medzinárodná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické/ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

6

• veľmi dobrý zdravotný stav, zodpovednosť, časová flexibilita, chuť pracovať a učiť sa nové veci

• znalosť nástrojov Lean Manufacturing

• predchádzajúce skúsenosti so zavádzaním Lean nástrojov

• znalosť AJ na veľmi dobrej úrovni

• znalosť podnikových procestov

• veľmi dobrá znalosť práce na PC (CAD výhodou)

• iniciatívny prístup k práci

• silné prezentačné, motivačné a komunikačné schopnosti, vodcovské schopnosti

• analytické myslenie so schopnosťou syntézy

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2817084  Dátum zverejnenia: 27.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: atraktívny plat