Supplier Quality Engineer

HEADSCOUT s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, okres Trnava
Termín nástupu
Dľa dohody s úspešným uchádzačom
Mzdové podmienky (brutto)
Atraktívny plat, spresnený počas telefonického pohovoru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

O pozícii:
Hľadáte novú kariérnu výzvu v dobre ohodnotenom a pracovne motivujúcom prostredí? Máte chuť sa veľa vzdelávať a získavať skúsenosti vo veľmi rýchlom tempe? Pošlite nám životopis ešte dnes!

Popis práce:
• Zabezpečenie kvality dodávateľov, aplikovanie štandardov kvality a špecifických požiadaviek zákazníkov
• Vykonávanie auditov u dodávateľov a interných auditov podľa VDA 6.3
• Kvalifikácia nových dodávateľov
• Hodnotenie a audit dodávateľov
• Rozvoj problémových dodávateľov
• Návrh nápravných a preventívnych opatrení na neustále zvyšovanie kvality produkcie
• Účasť na zlepšovacích procesoch

• Motivujúce finančné ohodnotenie
• Jazykový kurz rozvoja druhého cudzieho jazyka (EN/DE)
• Systém zaškolení, certifikácii auditov v automobilovom priemysle
• Neustále zvyšovanie znalostí, vedomostí a certifikácií
• Realokačný balík pre uchádzača so záujmom o dlhodobé presťahovanie sa do Trnavy
• Možnosť realizácie vlastného potenciálu v stabilnej a dynamicky rastúcej automotive spoločnosti
• Jasný a funkčný systém kariérneho rastu v medzinárodnom prostredí

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce: Trnava.

Pre uchádzača s motiváciou presťahovať sa je pripravený realokačný balík.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Technologicky mimoriadne pokročilá, medzinárodná spoločnosť v automobilovom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Prax 2 roky na podobnej pozícii
• Profesionálny zjav, prejav
• Entuziazmus pre prácu
• Rešpekt voči kolegom na všetkých úrovniach
• Certifikácia VDA 6.3 výhodou

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2816924  Dátum zverejnenia: 18.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Atraktívny plat, spresnený počas telefonického pohovoru