Supervízor výroby

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš, Prešovský kraj, Poprad, Spišská Nová Ves
Termín nástupu
Dľa dohody s úspešnými uchádzačmi
Ponúkaný plat (brutto)
Atraktívny plat, upresnený počas telefonického pohovoru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Vás riadenie výroby? Máte ambíciu kariérne rásť a uplatniť svoj potenciál v medzinárodnej spoločnosti?

Popis práce:

Ako náš nový supervízor budete:
• riadiť výrobný tím, motivovať ho, aby zabezpečil splnenie výrobného plánu a bol dodržaný rozpočet
• zodpovedať za všetky výrobné procesy
• minimalizovať prestoje výroby a maximalizovať využitie materiálu, ľudského potenciálu
• riadiť výrobné porady, motivovať Vašich podriadených na dennej báze
• monitorovať a riadiť nápravné opatrenia v rámci kvality produkcie
• pomáhať zamestnancom dosahovať svoj potenciál pomocou podpory a motivácie vlastným príkladom
• implementovať a ďalej rozvíjať moderné výrobné nástroje (5S, TRS apod.)
• dbať na dodržiavanie pracovných a bezpečnostných postupov

• Motivujúce finančné ohodnotenie
• Balík benefitov vzťahujúci sa k pozícii upresnený počas pohovoru
• Práca v medzinárodnej spoločnosti so zastúpením po celom svete
• Reálna možnosť rozšíriť svoje vedomosti a schopnosti
• Veľmi dobre fungujúce procesy v spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce: POPRAD

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Svetový líder vo výrobe komponentov pre automobily.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

1

• Profesionálny prístup k práci
• Entuziazmus pre prácu
• Rešpekt voči kolegom na všetkých úrovniach

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť so špecializáciou na priemysel. Hlavnou ponúkanou službou je recruitment kvalifikovaných profesionálov. Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Letná 27
04001 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ondrej IVAN
Tel.: +421907996418
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2816922   Dátum zverejnenia: 18.11.2016