Procesný inžinier

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Kežmarok, Poprad, Spišská Nová Ves
Termín nástupu
dľa dohody s úspešným kandidátom
Ponúkaný plat (brutto)
Atraktívny plat, upresnený v telefonickom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zavádzanie nových projektov a s tým súvisiace nové technológie, procesy, nástroje, stroje

- Vytváranie časových plánov (time schedule) zavedenia nových projektov do výroby

- Vytváranie časových plánov pre existujúce projekty (modifikácie, testovanie,…)

- Vytváranie a aktualizovanie layoutov výrobnej haly, skladov a kancelárskych priestorov

- Príprava a aktualizácia technickej a technologickej dokumentácie pre nové a existujúce projekty (pracovné inštrukcie)

- Spolupracovanie pri zákazníckych auditoch pre nové a existujúce projekty

- Vykonávanie overení efektívnosti zavedených technológií do výroby pre nové a existujúce projekty

- Vyhodnocovanie procesu výroby , vykonávanie časových a pohybových štúdií s cieľom neustáleho zlepšovania (štandardná práca)

- Zlepšovanie produktivity , efektívnosti a ergonómie pracovného postupu, pracoviska a strojného zariadenia vo výrobe

- Spolupracovať pri zaškoľovaní nových pracovníkov pri zavádzaní nových a existujúcich projektov

- Vytváranie a aktualizácií P-FMEA a flowchart

- Spolupracovať pri tvorbe a aktualizácií kontrolných plánov nových a existujúcich projektov
- Aktívne sa podieľať pri vzniknutých problémoch, pomáhať a riešiť problémy pri zvýšenej zmetkovosti (znižovanie SCRAPu,QRQC)

- Spolupracovať na analýzach vyplývajúcich zo zvýšenej zmetkovosti (PPS)

- Riadenie zmien pri nových a existujúcich projektov (ECR)

- Vytváranie týždenných a mesačných reportov pre nové a existujúce projekty

• Balík benefitov vzťahujúci sa k pozícii upresnený počas pohovoru
• Práca v medzinárodnej spoločnosti so zastúpením po celom svete
• Reálna možnosť rozšíriť svoje vedomosti a schopnosti
• Veľmi dobre fungujúce procesy v spoločnosti
• Možnosť realizácie vlastného potenciálu

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce: POPRAD

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2016 (ostáva ešte 11 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Svetový líder vo výrobe automotive komponentov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• Skúsenosti s riadením tímu pri dosahovaní spoločných cieľov
• Prax v automotive, automobilovom priemysle
• Entuziazmus pre prácu
• Rešpekt voči kolegom na všetkých úrovniach
• Vzdelanie technického smeru výhodou

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť so špecializáciou na priemysel. Hlavnou ponúkanou službou je recruitment kvalifikovaných profesionálov. Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Letná 27
040 01 Košice

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2812881   Dátum zverejnenia: 15.11.2016