Validation Engineer

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Nitra
Termín nástupu
Dľa možností vybraného kandidáta
Ponúkaný plat (brutto)
Atraktívny plat, upresnený v telefonickom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímate sa o validáciu, kontrolu procesov výroby? Pošlite životopis ešte dnes a získajte neopakovateľnú príležitosť na slovenskom trhu.

Popis práce:
• Uskutočňovanie validačných, alebo kvalifikačných testov existujúcich procesov, zariadení, alebo software-u na základe interných predpisov, alebo externých štandardov.
• Zodpovednosť za prípravu, evidenciu a validáciu dokumentov o zhode s predpismi, ako napr. schémy, protokoly, zmeny vo výrobe.
• Vývoj validačných plánov, procesných diagramov, testovacích protokolov, ale aj štandardných operačných procedúr.
• Analýza údajov z validačných testov za účelom posúdenia naplnenia validačných kritérií, alebo identifikácie koreňových problémov a následný návrh opatrení.
• Spolupráca s ostatnými oddeleniami pri tvorbe predpisov.
• Kontrola procesu prostredníctvom validačných a testovacích mechanizmov.

• Práca pre dynamicky sa rozvíjajúcu medzinárodnú spoločnosť
• 13. a 14. plat
• Fungujúci systém kariérneho rastu
• Systém školení, vzdelávania
• Asistencia so zabezpečením ubytovania
• Doprava do zamestnania zdarma

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce: NITRA

Hľadáme uchádzača, ktorý sa zaujíma o validáciu v priemysle.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Svetový líder vo výrobe plastov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - základy

Počet rokov praxe

1

• Silný záujem o validačné procesy
• Samostatnosť, inovačné myslenie a komunikatívnosť
• Precíznosť, analytické schopnosti a zmysel pre detail
• Flexibilný a proaktívny prístup a schopnosť plniť úlohy v krátkych časových úsekoch
• Zodpovednosť, dôslednosť, disciplinovanosť a flexibilita

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť so špecializáciou na priemysel. Hlavnou ponúkanou službou je recruitment kvalifikovaných profesionálov. Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Letná 27
04001 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ondrej IVAN
Tel.: +421907996418
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2810080   Dátum zverejnenia: 14.11.2016