Majster - vedúci výroby

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
IHNEĎ/Dľa dohody s úspešnými uchádzačmi
Ponúkaný plat (brutto)
atraktívny plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

O pozícii:
Baví Vás riadenie výroby? Chcete svoje skúsenosti uplatniť v renomovanej spoločnosti s veľmi dobrou reputáciou? Pôsobili ste na podobnej pozícii?

Popis práce:
Pre nášho klienta, významnú zbrojársku spoločnosť, hľadáme pozíciu vedúci výroby.
Ako náš nový vedúci výroby budete:
• riadiť výrobný tím, motivovať ho, aby zabezpečil splnenie výrobného plánu a bol dodržaný rozpočet
• zodpovedať za všetky výrobné procesy
• minimalizovať prestoje výroby a maximalizovať využitie materiálu, ľudského potenciálu
• riadiť výrobné porady, motivovať Vašich podriadených na dennej báze
• monitorovať a riadiť nápravné opatrenia v rámci kvality produkcie
• pomáhať zamestnancom dosahovať svoj potenciál pomocou podpory a motivácie vlastným príkladom
• implementovať a ďalej rozvíjať moderné výrobné nástroje
• dbať na dodržiavanie pracovných a bezpečnostných postupov

• Motivujúce finančné ohodnotenie
• Bonusy
• Príspevok na cestovné
• Balík benefitov vzťahujúci sa k pozícii upresnený počas pohovoru
• Reálna možnosť rozšíriť svoje vedomosti a schopnosti
• Veľmi dobre fungujúce procesy v spoločnosti
• Možnosť realizácie vlastného potenciálu

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce: NOVÁKY

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Zbrojárska výroba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

• Skúsenosti s CNC obrábaním
• Vzdelanie stredoškolské bez maturity, s maturitou, nadstavbové
• Profesionálny zjav, prejav
• Entuziazmus pre prácu
• Rešpekt voči kolegom na všetkých úrovniach

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť so špecializáciou na priemysel. Hlavnou ponúkanou službou je recruitment kvalifikovaných profesionálov. Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Letná 27
040 01 Košice
ID: 2800798   Dátum zverejnenia: 7.11.2016