Finančný riaditeľ - Európa

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Nitra, Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, okres Nitra
Termín nástupu
Dľa dohody s úspešným uchádzačom
Mzdové podmienky (brutto)
Atraktívna mzda vzťahujúca sa k formátu pozície

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

O pozícii:
Finančný riaditeľ pre Európu. Kľúčová pozícia pre rodeného lídra, ktorý hľadá uplatnenie v prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti. Buďte zodpovedný za komerčný výkon svetového lídra vo výrobe plastov a rozviňte stratégiu spoločnosti v exekutíve.

Popis práce:

Líderstvo a stratégia
• Hrajte dôležitú rola pri smerovaní výkonu biznisu od krátkodobého riadenia výkonu po dlhodobú stratégiu.
• Spolupracujte s generálnymi riaditeľmi výrobných závodov v Európe.
• Buďte radcom, partnerom a podporovateľom všetkých biznisových výziev ako reštrukturalizácia, riadenie zmeny, alokácia zdrojov a kapitálu.
• Vytvárajte silné a funkčné vzťahy s manažmentom výrobných závodov divízie v Európe.
• Buďte lídrom inovácií plánovania a predpovedania zmysluplných biznisových cyklov, aby odrážali stratégiu a ciele spoločnosti
• Buďte zodpovedný za implementáciu best practices prevzatých z divízií v Amerike a Tichomorí.
• Priložte ruku k dielu vlastným prikladom a nebuďte zameraný na svoj status.
• Identifikujte možnosti synergie jednotlivých výrobných závodov.

Finančné riadenie a kontrola
• Zabezpečte správnu funkciu financií, ale odrážali biznisové ciele a podporovali rast.
• Učte a koučujte controllingové tímy vo výrobných závodoch
• Staňte sa expertom v QAD-e (náš ERP softvér), uistite sa, že Vaše tímy mu rozumejú a prijímajú ako cenný nástroj.
• Vyzvite a spolupracujte s manažmentom pre správne chápanie finančnej stratégie pre zabezpečenie správneho riadenia financií
• Spolupracujte s Vašimi tímami na neustálom rozvoji controllingových mechanizmov a buďte lídrom a propagátorom týchto zmien.

• Pozícia európskeho formátu
• Balík benefitov vzťahujúci sa k pozícii upresnený počas pohovoru
• Práca v medzinárodnej spoločnosti so zastúpením po celom svete
• Veľmi dobre fungujúce procesy v spoločnosti
• Možnosť realizácie vlastného potenciálu

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce: Nitra.

Zodpovedný za výberové konanie:
Mgr. Ondrej IVAN
Chief Executive Officer

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Svetový líder vo výrobe plastov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

6

• Priamosť a otvorenosť vo vyjadrovaní
• Excelentné komunikačné zručnosti
• Prirodzené a inšpirujúce líderstvo
• Schopnosť komunikovať so všetkými úrovňami riadenia
• Vysoká časová flexibilita
• Energetická, vytrvalá osobnosť
• Neustála motivácia inovovať a zlepšovať
• Ochota cestovať 25-33% času po Európe, do USA, alebo Veľkej Británie.
• Vysoká úroveň tolerancie stresu
• Skúsenosti z medzinárodnej spoločnosti

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2735497  Dátum zverejnenia: 24.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Atraktívna mzda vzťahujúca sa k formátu pozície