HR Generalist

HEADSCOUT s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Prešov
Mzdové podmienky (brutto)
Atraktívny plat, upresnený na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za široký balík HR úloh pre inovatívneho profesionála, ktorý hľadá zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti s fungujúcimi procesmi a má veľkú chuť učiť sa stále novým veciam.

• Podpora náborového procesu kvalifikovanej a nekvalifikovanej pracovnej sily jednotlivých divízií
• Podpora jednotlivých divízií v onboardingu, zaškolení, rozvoji zručností, manažment talentov.
• Participácia na rôznych slovenských, ako aj medzinárodných HR projektoch v rámci spoločnosti.
• Riadenie kľúčových HR funkcií
• Koordinácia a vykonávanie náborových aktivít
• Tvorba a implementácia HR procesov v spoločnosti
• Riadenie a uľahčovanie internej komunikácie v rámci spoločnosti
• Vytvorenie funkčných organizačných celkov v rámci spoločnosti
• Riadenie vybavovania problémov a sťažností zamestnancov
• Koučovanie/tréning manažérov v oblasti HR procedúr a riadenia ľudí
• Pomoc pri riadení výkonu zamestnancov
• Partnerstvo oddeleniam financií, kvality, IT
• Pomoc v implementácií nových finančných, IT, kvalitatívnych procesov v organizácii

• Neopakovateľná HR príležitosť na východnom Slovensku
• Práca pre dynamicky sa rozvíjajúcu medzinárodnú spoločnosť
• Jasne zadefinovaný a funkčný systém kariérneho rastu
• Ostatné benefity doplnené počas osobného pohovoru

• REALOKAČNÝ BALÍK pre uchádzača, ktorý sa chce presťahovať

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce: PREŠOV.

Pozíciu hľadáme na území celého SR, pretože zamestnávateľ poskytuje realokačný balík pre potenciálneho uchádzača s úmyslom presťahovať sa.

[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná automotive spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

• Výborná Angličtina – slovom aj písmom
• Schopnosť viesť vlastným príkladom
• Proaktívny prístup k riešeniu problémov
• Proklientský prístup
• Tímový hráč
• Veľmi dobrá znalosť zákonníka práce a iných legislatívnych pravidiel
• Skúsenosti v medzinárodnej spoločnosti výhodou

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2734659  Dátum zverejnenia: 23.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Atraktívny plat, upresnený na osobnom pohovore